REXER zostaje w drużynie WTS Sparta Wrocław

REXER zostaje w drużynie WTS Sparta Wrocław

Firma REXER przez kolejne dwa lata będzie sponsorem żużlowców WTS! Właśnie została podpisana umowa o przedłużeniu współpracy.

REXER projektuje, wykonuje i serwisuje wewnętrzne instalacje grzewcze, wentylacyjno-klimatyzacyjne, wodno-kanalizacyjne, gazowe, przeciwpożarowe oraz technologiczne.

Z WTS Spartą Spółka związała się w 2021, stając się Sponsorem Głównym. Logo firmy było eksponowane m.in. na kołnierzykach kevlarów zawodników WTS rywalizujących w PGE Ekstralidze. W sezonie 2022 oraz 2023 REXER zwiększa swoje zaangażowanie finansowe, tym samym awansując w hierarchii na Sponsora Premium.

Miniony rok pod względem sportowym był absolutnie niesamowity. Wspólnie przeżywaliśmy niezapomniane emocje żużlowe, zarówno w PGE Ekstralidze jak i w cyklu Speedway Grand Prix. Po ostatnim meczu finałowym mogliśmy cieszyć się z upragnionego mistrzostwa Polski, a niespełna tydzień później, świętowaliśmy mistrzostwo Świata wspieranego przez naszą Spółkę Artema Laguty. Przy tych wszystkich pozytywnych emocjach wartością dodaną było równoległe pozyskanie nowych partnerów biznesowych, co wprost przełożyło się na rozwój Spółki – skomentował Radosław Gruszecki, Prezes Zarządu REXER.

Dziękuję przedstawicielom firmy REXER za zaufanie, jakim nas obdarzyli. Fakt, że kolejny sponsor przedłużył z nami umowę, a w dodatku zwiększył swoje zaangażowanie, daje nam olbrzymią satysfakcję i utwierdza nas w przekonaniu, że dobrze wykonujemy swoją pracę – powiedział z kolei Andrzej Rusko, Prezes WTS.

Wszyscy zafascynowaliśmy się w żużlem, zakochaliśmy się w Sparcie, dlatego przedłużenie umowy z WTS było dla nas rzeczą priorytetową. Możemy jednogłośnie podsumować, że wspólnie zrealizowaliśmy w 100% postawione cele na rok 2021 podczas rozpoczynania współpracy z najlepszą drużyną na Świecie. Biznes przez sport tworzy niesamowitą atmosferę, szczególnie na wrocławskim stadionie Olimpijskim – zakończył Piotr Kalisz, Wiceprezes Zarządu REXER.

Z ofertą firmy Rexer można zapoznać się na stronie www.rexer.pl oraz kanałach social media naszego partnera – Facebook, LinkedIn oraz Instagram.