Powiedzieli po wygranej z Lesznem

Betard Sparta Wrocław pokonała w meczu siódmej kolejki PGE Ekstraligi lidera ligi Fogo Unię Leszno 57:32. Nic dziwnego, że po zakończeniu spotkania reprezentanci naszej drużyny byli zadowoleni z przebiegu meczu. Oto, co mieli do powiedzenia na konferencji prasowej menedżer Piotr Baron oraz najskuteczniejszy zawodnik spotkania Tomasz Jędrzejak.

Piotr Baron: Dziękuję za mecz drużynie, bo pokazała, że naprawdę jest zgrana. Od początku walczyliśmy i byliśmy bardzo zmotywowani. To spotkanie było dla nas niezmiernie ważne, bo wobec porażki z Zieloną Górą wygrana z Lesznem była konieczna, żeby walczyć o jakieś wyższe cele. Przed sezonem kalkulowaliśmy porażkę w tym spotkaniu, ale udało się odrobić to, co straciliśmy w innych meczach i należy się z tego cieszyć.

Tomasz Jędrzejak: Cieszymy się ze zwycięstwa nad tak świetną drużyną, jaką jest Unia Leszno.To jedna z najsielniejszych drużyn w lidze w tym sezonie i spotkanie zapowiadało się na strasznie ciężkie. Udało nam się zwyciężyć i jest to dla nas bardzo ważna wygrana.