Powiedzieli po meczu

Po pierwszej wygranej w ENEA Ekstralidze przedstawiciele Betardu Sparty Wrocław wypowiedzieli się na pomeczowej konferencji prasowej na temat spotkania naszej drużyny z Wybrzeżem Gdańsk. Oto, co mieli do powiedzenia menedżer Piotr Baron oraz najskuteczniejszy żużlowiec meczu Tomasz Jędrzejak.

Piotr Baron: Chciałbym podziękować chłopakom, bo pokazali, że potrafią jechać. Przede wszystkim byli bardzo zmotywowani i dzięki temu nie oddawali punktów. Niestety wcześniej gdzieś tam uciekły nam te punkty, ale uważam, że dzisiaj zrobili wszystko, by odjechać dobre spotkanie. Pojechali dla wrocławskiej publiczności i należą im się brawa. Dziękuję także drużynie z Gdańska, bo dzięki nim zobaczyliśmy kilka dobrych wyścigów.

Tomasz Jędrzejak: Jesteśmy bardzo zadowoleni z pierwszego zwycięstwa w tym sezonie. To spotkanie wyglądało jakby odbywało się pod nasze dyktando, ale naprawdę mieliśmy się z kim się ścigać. W niektórych wyścigach było bardzo dużo walki i myślę, że fajnie się je obserwowało. Jeśli chodzi o moją postawę, to także jestem zadowolony. Przede wszystkim cieszę się, że nie miałem żadnych problemów, a jazda sprawiała mi ogromną przyjemność. To, że punktowo razem z bonusem miałem komplet jest dla mnie w tym momencie sprawą drugorzędną.