Powiedzieli na konferencji

Piotr Baron i Tai Woffinden nie ukrywali rozczarowania wynikiem niedzielnego meczu na Golęcinie przeciwko eKantor.pl Falubazowi Zielona Góra. Betard Sparta minimalnie uległa gościom 44:46.

Piotr Baron: Chciałbym podziękować drużynie przeciwnej za świetny i zacięty mecz. Pojechali naprawdę bardzo dobrze. Dla nas niestety ten pojedynek zakończył się porażką. W początkowej fazie zawodów mecz nie ułożył się dla najlepiej. Dopiero później zaczęliśmy odrabiać straty, dokonaliśmy dobrych zmian, jednak to nie wystarczyło, aby zwycięstwo zostało w Poznaniu. 

Tai Woffinden: To był dla nas trudny mecz. Cały zespół bardzo ciężko pracował ale niestety mimo odrobienia kilku punktów, to nie udało nam się odnieść zwycięstwa. Ze swojej postawy nie jestem do końca zadowolony pomimo zdobycia 15 punktów. W pierwszym swoim starcie w głupi sposób straciłem punkty i być może przez to właśnie nie udało nam się co najmniej tego meczu zremisować. Jestem rozczarowany, że zespołowi nie udało się zdobyć ani jednego oczka do tabeli.