Pomeczowe wypowiedzi

Wczoraj Betard Sparta Wrocław uległa na Stadionie Olimpijskim Unii Leszno 35:55. Wrocławianie stracili także punkt bonusowy. Poniżej prezentujemy wypowiedzi menedźera ds. sportowych Piotra Barona oraz trenera Unii Romana Jankowskiego. 

Piotr Baron (menadżer ds. sportowych, Betard Sparta Wrocław):Po pierwsze gratuluję Unii zwycięstwa i dobrego meczu. My dzisiaj zawiedliśmy. Przede wszystkim nie mieliśmy startów. Pojechaliśmy po prostu źle i ciężko to jakoś wytłumaczyć. Dobrze pojechał tylko Maciek Janowski. Z pozostałymi zawodnikami musimy popracować. Jeśli chodzi o ocenę Maxima, to jest na to za wcześnie. Tak naprawdę potrzebowaliśmy zawodnika. Adam Shields jest kontuzjowany, a Lasse Bjerre miał wczoraj mecz w lidze angielskiej. To oznaczałoby, że nie moglibyśmy w ogóle wystawić składu. Maximowi trzeba dać czas.

Roman Jankowski (trener, Unia Leszno): – Cieszę się, że drużyna pojechała dobrze i wygraliśmy. Tak naprawdę wszystko nam w tym meczu pasowało.Dzięki zwycięstwu zainkasowaliśmy także punkt bonusowy. Przed meczem wiedzieliśmy, że będzie ciężko, bo Betard Sparta nie jest złą drużyną. Wystarczy spojrzeć jak pojechali z Gorzowem. Szczerze mówiąc myśleliśmy, że będzie trudniej niż było w rzeczywistości. Myślę, że mecz mógł podobać się kibicom. Mimo dużego wyniku, kilka wyścigów mogło pdobać się kibicom. Jestem też zadowolony z naszego nowego nabytu – Edwarda Kennetta. Pocieszające jest także to, że do formy zaczyna wracać Janusz Kołodziej.


W naszej galerii są już pierwsze zdjęcia z tego spotkania. Kolejne wkrótce. Zapraszamy także do zapoznania się z uaktualnionymi statystykami naszych zawodników.