Pokonać Unię

W niedzielę 12 sierpnia o godzinie 18.00 Betard Sparta Wrocław podejmie na Stadionie Olimpijskim Unię Leszno. Emocji na pewno nie zabraknie!

Dla Betard Sparty Wrocław to kolejne spotkanie z gatunku – tych o wszystko.

Nasza drużyna wciąż walczy o miejsce wyższe niż dziewiąte w ligowej tabeli. Z dwóch wyjazdowych spotkań (w Rzeszowie i Gdańsku) Betard Sparta przywiozła jeden punkt, a to za mało, by być spokojnym o ligowy byt. Na trzy kolejki przed końcem rundy zasadniczej Enea Ekstraligi wrocławianie mają dwa punkty przewagi nad dziewiątym Dospelem Włókniarz Częstochowa i trzy nad Lotosem Wybrzeże Gdańsk.

W niedzielę emocji, więc nie zabraknie. Wiadomo, o co walczą wrocławianie, ale lesznianie także mają cel. Jest nim walka o finałową czwórkę. Uniści tracą dwa punkty do czwartego w tej chwili Unibax Toruń.

Jak było w Lesznie? Betard Sparta przegrała 38:52. Do zdobycia bonusu w dwumeczu wrocławianie muszą wygrać co najmniej różnicą 15 punktów. Czy ta sztuka się uda? Przekonamy się w niedzielę. Co może pomóc naszej drużynie? DOPING!

 
MALOWANIE TWARZY I SPOTKANIE
Co oprócz emocjonującego widowiska sportowego czeka na kibiców na stadionie? Przed meczem, jak zwykle, wszyscy od najmłodszych do najstarszych będą mogli pomalować twarze w specjalnym namiocie naszych kibiców z SKSW Spartanie. Po meczu tradycyjnie zapraszamy na spotkanie z naszą drużyną. Odbędzie się ono przy Trybunie Główniej w okolicach wejścia na sektor 21.

PROGRAM W FORMIE PLAKATU
Zachęcamy także do zakupu programu zawodów w nowej formie. Dbając o środowisko, postanowiliśmy zredukować ilość papieru i 1 lipca rozpoczęliśmy wydawanie programu zawodów inaczej – w formie plakatu. Bohaterem pierwszego było Tomasz Jędrzejak, drugiego Tai Woffinden, trzeciego Fredrik Lindgren. Teraz znajdzie się na nim zawsze uśmiechnięty Sebastian Ułamek. Cena nowego produktu to tylko 3 zł!

W sklepie z gadżetami będzie można zakupić plakaty z poprzednich meczów także w cenie 3 zł!

POMAGAMY MARICE!
Kibice współpracującego z klubem Stowarzyszenia Kibiców Sparty Wrocław „Spartanie” znaleźli dziewczynkę, która jak nikt inny potrzebuje pomocy. To mała Marika, która ma 3 latka i choruje na Mózgowe Porażenie Dziecięce i Niedowład Lewostronny.

Kibice rozpoczęli akcję zbierania nakrętek. Tydzień temu włączyliśmy się, jako klub do akcji, by pomóc naszym wspaniałym kibicom dotrzeć do jak najszerszego grona kibiców, a także dać możliwość częstszego dostarczania nakrętek.
Podczas meczu 15 lipca przynieśliście masę nakrętek (zdjęcie). W imieniu Mariki, kibiców z SKSW Spartanie serdecznie dziękujemy i prosimy o jeszcze!

Nakrętki można oddawać kibicom w namiocie, w którym przed meczem malują twarze (usytuowanym na przeciwko wejścia na sektor 22). Można je również zostawiać w siedzibie klubu (wejście obok sektora nr 17) – nie tylko w niedzielę, ale także w każdy dzień, w którym klub jest otwarty.
Wierzymy, że można na liczyć na kibiców żużla! Wystarczy tak niewiele, by pomóc.

Więcej o Marice można przeczytać także na oficjalnej stronie SKSW Spartanie – www.spartanie.org

 
BILETY! BILETY! BILETY!
Aby uniknąć kolejek, apelujemy do Was, drodzy kibice o wcześniejsze przybycie na stadion. Kasy otwarte będą już od godziny 16.00.
Ceny biletów na spotkanie z Unią Leszno nie ulegają zmianom i wciąż są najniższe w całej Polsce. Wejściówka szkolna obowiązująca dzieci i młodzież w wieku 7-16 lat kosztować będzie tylko 5 zł bez znaczenia na sektor! Poniżej szczegółowe ceny biletów:

Trybuna Główna: normalny – 40 zł, ulgowy – 20 zł, szkolny – 5 zł 
Sektory 22-23: normalny – 30 zł, ulgowy – 15 zł, szkolny – 5 zł
Sektory 16-18: normalny – 20 zł, ulgowy – 10 zł, szkolny – 5 zł
Sektory 2-5: normalny – 20 zł, ulgowy – 10 zł, szkolny – 5 zł
Sektor 6: normalny – 20 zł, ulgowy – 10 zł
Sektory 7-8: normalny – 20 zł, ulgowy – 10 zł, szkolny – 5 zł

Kasy biletowe zlokalizowane będą w kontenerach w okolicach wejścia na sektor 24.