Po porażce ze Stalą

Opinie przedstawicieli Betardu Sparty Wrocław po wysokiej przegranej ze Stalą były łatwe do przewidzenia. Przeczytajcie, co mieli do powiedzenia Piotr Baron, Troy Batchelor, Tai Woffinden i Patryk Dolny.

Piotr Baron: Nie spodziewaliśmy się tak wysokiej porażki, ale boli jak każda inna. Szukaliśmy przełożeń cały mecz i dopiero udało się je znaleźć pod koniec meczu. Niestety, było tozdecydowanie zbyt późno. W kolejnym meczu musimy zrobić wszystko, żeby odjechać dobre zawody. Zobaczymy, jak to się wszystko poukłada.

Troy Batchelor: Nie było to dla mnie dobre spotkanie. Było mi trudno znaleźć ustawienia na tor i musiałem zgadywać, jak dobrze tutaj pojechać. Potrzebowałem czterech wyścigów na znalezienie odpowiednich przełożeń i udało mi się wygrać dwa ostatnie biegi.

Tai Woffinden: Dałem z siebie wszystko, ale żeby wygrywać potrzebujemy punktów wszystkich zawodników. Jestem zawiedziony z postawy naszej drużyny i jest mi przykro za Piotra. On znakomicie wywiązuje się ze swojej pracy, a my nie przywozimy punktów.

Patryk Dolny: Moja jazda pozostawiała wiele do życzenia. Ciężko było mi dopasować się
do tego toru. Brakowało mi startu. Zostawałem z tyłu i to jest przyczyna
mojego wyniku.