Pneumat w sezonie 2020 Sponsorem Premium WTS Sparty Wrocław

Pneumat w sezonie 2020 Sponsorem Premium WTS Sparty Wrocław

Pneumat System nadal będzie sponsorem żużlowców WTS Sparty. Firma zwiększa swoje zaangażowanie i w nadchodzącym sezonie będzie Sponsorem Premium wrocławskiego klubu. W ramach umowy logotyp Pneumatu będzie eksponowany m.in. na kevlarach, w których wrocławianie walczyć będą w PGE Ekstralidze.

Pneumat System to rodzinna firma z ponad 40-letnią tradycją. Spartę wspiera od czterech i jak mówi szefostwo sprawia im to wielką satysfakcję. – Cieszymy się, że możemy być wśród Sponsorów Sparty. To nie jest grono zwykłych przedsiębiorców. Żużel to nasza pasja, a mecze na Stadionie Olimpijskim zawsze są wyjątkowe. Przed nami kolejny rok współpracy, z pewnością nieostatni – mówi Tomasz Pachura, Wiceprezes Pneumat System.

Z podpisania nowej umowy sponsorskiej cieszy się także Andrzej Rusko, Prezes WTS-u. – Pneumat to jeden z liderów w swojej branży, firma o ugruntowanej pozycji. Ale to angażowanie się w żużel, który rozpala tysiące kibiców wrocławian, czyni Pneumat firmą wyjątkową. Dobrze mieć takiego partnera i to kolejny rok z rzędu – zauważa Andrzej Rusko.

W ofercie Pneumat System można znaleźć siłowniki pneumatyczne, sprężyny gazowe, a także kompleksowe rozwiązania dla przemysłu z dziedziny pneumatyki i automatyki przemysłowej. Więcej informacji na www.pneumat.com.pl.