Pneumat System Sponsorem piętnastego biegu

Pneumat System Sponsorem piętnastego biegu

Drugi sezon z rzędu firma Pneumat System z Wrocławia będzie Sponsorem klubu WTS Sparta Wrocław. W sezonie 2018, producent siłowników i dystrybutor najnowocześniejszych rozwiązań z dziedziny pneumatyki będzie Sponsorem Biegu numer 15.

Pneumat System to krajowy lider w dziedzinie pneumatyki i wsparcia przemysłu. Cieszę się, że tak duża marka będzie po raz kolejny wspierać nas w rozgrywkach o Drużynowe Mistrzostwo Polski – mówi Andrzej Rusko, Prezes WTS Sparta Wrocław.

Do grona Sponsorów Klubu dołączyliśmy w poprzednim sezonie i porwała nas magia Nowego Olimpijskiego. Dlatego też u progu sezonu 2018 bez wahania podpisujemy kolejną umowę z Klubem i z niecierpliwością czekamy na rozpoczęcie ligowych zmgań  – mówi Tomasz Pachura, wiceprezes Pneumat System.

W ofercie Pneumat System znaleźć można nowoczesne siłowniki gazowe i zasilane sprężonym powietrzem siłowniki pneumatyczne, a także kompleksowe rozwiązania dla przemysłu z dziedziny pneumatyki i automatyki przemysłowej. Więcej na www.pneumat.com.pl