Oświadczenie WTS ws. cen biletów

W nawiązaniu do informacji na temat cen biletów informujemy, że w ciągu najbliższych dwóch lat na stadionie odbędzie się remont, który w znacznym stopniu ogranicza liczbę miejsc siedzących.

W roku bieżącym cała widownia będzie zgromadzona po stronie wieży. Maszyna startowa została przeniesiona również na tą stronę stadionu. W ten sposób sektor 7,8 stał się pierwszym wirażem a sektory 2,3,4,5 prostą startową. Ceny biletów są na podobnym poziomie co w minionym roku względem lokalizacji maszyny startowej (pierwszy wiraż, prosta startowa). Klub czyni starania, aby zwiększyć ilość miejsc na stadionie poprzez otwarcie sektora nr 1 i nr 9 (sektory stojące). Bilety na te sektory będą tańsze.

Proszę również zauważyć, że kupując karnet na rundę zasadniczą cena jednostkowa wynosi 40 zł przy bilecie normalnym oraz 30 zł przy bilecie ulgowym. Dodatkowo kibice, którzy zakupili karnety w grudniu lub styczniu otrzymali stosowne rabaty, więc cena jednostkowa np. na sektor 7,8 wyniosła odpowiednio 36 zł i 27 zł. Klub do dnia pierwszego meczu tj. 6 kwietnia prowadzi sprzedaż karnetów.