Szanowni Państwo,

prosimy o zapoznanie się z ważnymi informacjami dla przedstawicieli akredytowanych redakcji oraz mapkami (DROGA DOJŚCIA I DOJAZDU NA STADION GŁÓWNY W KOMPLEKSIE STADIONU OLIMPIJSKIEGO; KOMUNIKACJA I STREFY DOSTĘPU DLA MEDIA / FOTO PRZED ZAWODAMI, W TRAKCIE ZAWODÓW I PO ZAWODACH), które ułatwią Państwu pracę na obiekcie w dniu meczu.

BIURO AKREDYTACJI MEDIÓW – zlokalizowane jest na Trybunie Zachodniej, poziom 0 ( w okolicy bramy nr. 4 i 5).

TRYBUNA MEDIA NA WIDOWNI – miejsca wyposażone w pulpity i prąd elektryczny (z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc przysługuje w pierwszej kolejności dziennikarzom wnioskującym o akredytację „MEDIA – reporter”).

PLATFORMY FOTO ORAZ NEUTRALNA STEFA FOTOREPORTERÓW – zlokalizowane na placu manewrowym przed Bramą Maratońską (przeznaczona dla „FOTO – fotoreporter”)

PARKING MEDIA / FOTO – (ilość miejsc ograniczona; nie przysługuje wszystkim mediom akredytowanym; parking dedykowany jest dla akredytacji „FOTO – fotoreporter” i „MEDIA – ekipa techniczna”). Parking zlokalizowany jest zgodnie z dołączoną mapką. Wjazd na parking odbywa się na podstawie listy imiennej i numerów rejestracyjnych zatwierdzonych przez WTS Spartę Wrocław w procesie przyznawania akredytacji jednorazowych lub listy imiennej i numerów rejestracyjnych zatwierdzonych na cały sezon 2019 w procesie przyznawania akredytacji stałych. Przedstawiciele redakcji, którzy otrzymali ww. akredytacje i uzyskali miejsce na PARKINGU MEDIA / FOTO powinni skierować maila (w tytule „Parking MEDIA / FOTO” + data meczu) na adres e-mail a.skubis@wts.pl nie później niż 48 godzin przed rozpoczęciem zawodów potwierdzając nr. rej. pojazdu, redakcję oraz imię i nazwisko. Redakcji przysługuje jedno miejsce na dane zawody.

PRZESTRZEŃ DLA MEDIÓW/ FOTO/ TV obejmuje:

– biuro akredytacji

– pomieszczenia do pracy MEDIA / FOTO / TV

– pomieszczenie wyłącznie dla TV (posiadającej prawa)

– trybunę prasową dla akredytowanych dziennikarzy „MEDIA – reporter”

– platformy dla akredytowanych „FOTO – fotoreporter”

IDENTYFIKATORY:

– stałe – MEDIA/FOTO dla akredytowanych na cały sezon (odbiór w dniu pierwszych i drugich zawodów na Stadionie Olimpijskim)

– jednorazowe – MEDIA/FOTO dla akredytowanych na konkretne zawody (będą wydawane w dniu poszczególnych zawodów na Stadionie Olimpijskim)

Biuro akredytacji mediów będzie otwarte 2 godziny przed rozpoczęciem zawodów.

W dniu zawodów wszystkie identyfikatory ważne są wraz z obowiązującą opaską na konkretny mecz.

POBIERZ MAPKI: (DROGA DOJŚCIA I DOJAZDU NA STADION GŁÓWNY W KOMPLEKSIE STADIONU OLIMPIJSKIEGO; KOMUNIKACJA I STREFY DOSTĘPU DLA MEDIA / FOTO PRZED ZAWODAMI, W TRAKCIE ZAWODÓW I PO ZAWODACH)

PLAN KOMINIKACJI_STADION OLIMPIJSKI_MEDIA FOTO 2019