“Nie skreślajcie nas”

Menedżer Betardu Sparty Piotr Baron oraz nasz najskuteczniejszy dzisiaj zawodnik Maciej Janowski nie mieli najweselszych min po dzisiejszej przegranej ze Stalą Gorzów w pierwszej kolejce ENEA Ekstraligi. Oto, co do powiedzenia mieli na pomeczowej konferencji prasowej przedstawiciele naszego klubu:

Piotr Baron: To był bardzo ciekawy mecz i szkoda, że zakończył się naszą przegraną. Niektórym z naszych zawodników to spotkanie nie wyszło – nie zdobyli tylu punktów, ile by każdy z nas sobie życzył, ale to dopiero początek sezonu. Przed nami wiele spotkań i będziemy ciężko trenować, żeby w nastepnych meczach prezentować się lepiej.

Maciej Janowski: Goście jechali dzisiaj bardzo równo i nie mieli słabszych punktów, dlatego wygrali cały mecz. Najwięcej straciliśmy w środkowej fazie spotkania, gdzie przegraliśmy kilka biegów 5:1 i to zadecydowało o naszej porażce. To dopiero początek ligi i przed nami jest jeszcze wiele meczów. Proszę kibiców, żeby nie przestawali w nas wierzyć i nie skreślali nas po jednym nieudanym występie. Jeszcze pokażemy, na co nas stać i w następnych meczach będziemy dawać z siebie wszystko.