Nasi na konferencji

Po wyjeździe naszej drużyny do Zielonej Góry na mecz z Falubazem reprezentanci Betardu Sparty wypowiedzieli się na pomeczowej konferencji prasowej. Oto, czym podzielili się z dziennikarzami Piotr Baron i Tai Woffinden po porażce 40:50.

Piotr Baron: Gratuluję gospodarzom, bo pojechali naprawdę dobre spotkanie. Darcy Ward wzmocnił Falubaz i to było czuć, a zarazem widać na torze podczas tego pojedynku. Gratuluję więc zarówno pozyskania zawodnika jak i wygrania meczu. Końcówka spotkania nie należała do nas. Zabrakło nam trochę punktów od niektórych zawodników i niestety ostatecznie przegraliśmy mecz. Uważam jednak, że był on całkiem ciekawy i można było zobaczyć mnóstwo fajnych biegów. Mamy spore szanse na awans do fazy play-off. Jeszcze kilka meczów przed nami, a do tego możliwych jest parę bonusów. Zapewne będzie ciężko, ale głęboko wierzę, że uda nam się tam znaleźć.

Tai Woffinden: Bardzo dziękuję fanom za doping w tym meczu. To jest bardzo piękne. Gratulacje dla Zielonej Góry za wygraną.