Najbliższe plany Spartan

Deszczowa pogoda nieco przeszkodziła żużlowcom Betardu Sparty Wrocław w rozegraniu treningów punktowanych na polskich torach. Piątkowy mecz naszej drużyny w King’s Lynn to do tej pory jedyny rozegrany przez nas w tym roku mecz. Jak będzie wyglądał nowy tydzień w wykonaniu Spartan?
Poniedziałek to czas przedsezonowej prezentacji naszej drużyny w Magnolia Park. O godz. 18.00 na parterze centrum rozpocznie się event, podczas którego kibice będą mogli zobaczyć cały zespół Betard Sparty, a także zamienić kilka słów z żużlowcami i zdobyć autografy.

Nie dojdzie do skutku zaplanowany wcześniej na wtorek 22 marca sparing z Wandą Kraków. Niekorzystne warunki atmosferyczne spowodowały, że toru na Golęcinie nie da się tak szybko przygotować na jednoczesne ściganie czwórki zawodników. Zamiast meczu fani w Poznaniu będą mogli zobaczyć treningi Spartan. We wtorek i środę zaczynamy o godz. 15.00. Dla kibiców wstęp wolny.

Z kolei w czwartek 24 marca i piątek 25 marca zamierzamy pojechać dwa treningi punktowane z łotewskim Lokomotiv Daugavpils. Początek obu spotkań zaplanowany jest na godz. 15.00. Wstęp na jeden mecz z programem zawodów w cenie 8 zł. Dla posiadaczy karnetów oraz dzieci i młodzieży do końca szkoły podstawowej za okazaniem legitymacji wstęp wolny. Do zobaczenia na Golęcinie!