Matkowski nadal z WTS Sparta

Matkowski nadal z WTS Sparta

Firma Matkowski po bardzo udanym pierwszym roku współpracy biznesowej z WTS Spartą, postanowiła pozostać w gronie sponsorów mistrzów Polski. Nowa umowa będzie obowiązywać przez dwa kolejne sezony!

Poprzedni sezon przyniósł wszystkim mnóstwo radości i satysfakcji. Klubowi, ponieważ żużlowcy zdobyli wyczekiwane złoto Drużynowych Mistrzostw Polski; a nam ze względu to, że dzięki współpracy z WTS udało nam się zrealizować swoje cele marketingowe. Dlatego też postanowiliśmy na dłużej związać się z WTS – klubem, który jest zarządzany w bardzo profesjonalny sposób – powiedzieli Halina i Stanisław Matkowscy, właściciel firmy Matkowski.

Radości z przedłużenia umowy nie kryje Andrzej Rusko. – Gdy rok temu wiązaliśmy się umową z firmą Matkowski, miałem nadzieję, że to początek wieloletniej współpracy. Dziś staje się to faktem, co niezmiernie mnie cieszy. Okazaliśmy się wartościowym i godnym zaufania partnerem – stwierdził Prezes WTS.

Firma Matkowski specjalizuje się w wewnętrznych instalacjach grzewczych, sanitarnych, odnawialnych źródłach energii oraz rekuperacji. Wykonuje kompleksowo instalacje w budynkach jednorodzinnych, osiedlach mieszkaniowych, budynkach użyteczności publicznej i przemyśle.

Więcej informacji o firmie Matkowski można znaleźć na stronie www.matkowski.com.pl.