Mamy nowych sponsorów!

Dzisiaj grono Sponsorów wspierających żużlowców Betardu Sparty Wrocław wzbogaciło się o dwie nowe firmy – MDM Komputery z Ostrowa Wielkopolskiego oraz TLP Sportreisen z Berlina.

MDM Komputery istnieje na rynku od 1999 roku. Z myślą o Tobie dostarczamy sprawdzone i markowe produkty (poleasingowe komputery, monitory, laptopy oraz szeroki wachlarz sprzętu IT), świadczymy usługi na najwyższym europejskim poziomie. Dla kibiców Sparty Wrocław rabat 10% – kod rabatowy WTS.

Firma TLP Sportreisen z Berlina od 2013 roku zajmuje się organizacją wyjazdów na różnego rodzaju wydarzenia sportowe i kulturalne. W związku z rozwojem firmy od stycznia jest obecna również w Polsce.  Każdy zagorzały kibic obejrzy z TLP Sportreisen wymarzone spotkanie piłkarskie czy też wyścig Formuły 1. Firma organizuje również obozy dla drużyn sportowych, konferencje czy też eventy wedle życzeń klienta. 

– Niezmiernie mi miło, iż naszą współpracę reklamową na terenie Polski rozpoczynamy właśnie od klubu żużlowego z Wrocławia. Cieszymy się, że nasze usługi będziemy promować przez sport cieszący sie w Polsce tak dużym zainteresowaniem. Liczymy na owocną współpracę również w kolejnych latach, a drużynie życzymy jak najlepszych wyników w sezonie 2015 – mówi właściciel TLP Sportreisen, Thorsten Lupp.

Serdecznie witamy naszych nowych Sponsorów w wielkiej Spartańskiej rodzinie!