“Malita” jedenasty

Patryk Malitowski zajął jedenaste miejsce w rozegranym wczoraj w Częstochowie turnieju zaplecza kadry juniorów.

Patryk był jedynym zawodnikiem drużyny Betard Sparta Wrocław w stawce.

Turniej był jednocześnie Memoriałem Bronisława Idzikowskiego i Marka Czernego.

Nasz junior zająłby wyższe miejsce, gdyby nie defekt w czternastym wyścigu, kiedy prowadził.

Turniej wygrał Patryk Dudek ze Stelmet Falubaz Zielona Góra przez Tobiaszem Musielakiem z Unii Leszno i klubowym kolegą Grzegorzem Zengotą.

W dodatkowym wyścigu o Puchar tormistrza Jerzego Baszanowskiego zwyciężył Artur Czaja przed Rafałem Malczewskim, Hubertem Łęgowikiem i Damianem Synowcem, który nie ukończył wyścigu.

 

1. Patryk Dudek (Stelmet Falubaz Zielona Góra) 13 (2,3,3,3,2)

2. Tobiasz Musielak (Unia Leszno) 13 (3,2,3,2,3)

3. Grzegorz Zengota (Stelmet Falubaz Zielona Góra) 12 (3,3,2,1,3)

4. Artur Czaja (Włókniarz Częstochowa) 10 (2,2,0,3,3)

5. Krystian Pieszczek (Lotos Wybrzeże Gdańsk) 10 (u,3,2,3,2)

6. Rafał Malczewski (Włókniarz Częstochowa) 8 (3,0,1,1,3)

7. Łukasz Sówka (Lubawa Litex Ostrów Wlkp.) 8 (3,3,1,w,1)

8. Edward Mazur (Tauron Azoty Tarnów) 8 (1,2,1,2,2)

9. Damian Adamczak (Polonia Bydgoszcz) 7 (1,1,3,2,d)

10. Łukasz Kret (PGE Marma Rzeszów) 7 (1,1,3,1,1)

11. Patryk Malitowski (Betard Sparta Wrocław) 7 (2,2,2,d,1)

12. Kacper Rogowski (Stelmet Falubaz Zielona Góra) 5 (2,0,0,3,w)

13. Hubert Łęgowik (Lubawa Litex Ostrów Wlkp.) 5 (T,1,2,0,2)

14. Damian Synowiec (Włókniarz Częstochowa) 3 (T,0,T,2,1)

15. Emil Idziorek (Lubawa Litex Ostrów Wlkp.) 1 (0,1,0,0,0)

16. Adam Strzelec (Stelmet Falubaz Zielona Góra) 1 (1,0,d,d,d)

Wyścig po wyścigu
1. Zengota, Rogowski, Strzelec, Idziorek

2. Musielak, Malitowski, Adamczak, Łęgowik – T

3. Malczewski, Czaja, Mazur, Synowiec – T
4. Sówka, Dudek, Kret, Pieszczek – u
5. Sówka, Mazur, Adamczak, Strzelec

6. Dudek, Czaja, Łęgowik, Rogowski

7. Pieszczek, Musielak, Idziorek, Synowiec

8. Zengota, Malitowski, Kret, Malczewski

9. Kret, Łęgowik, Strzelec – d, Synowiec – T
10. Adamczak, Pieszczek, Malczewski, Rogowski

11. Dudek, Malitowski, Mazur, Idziorek

12. Musielak, Zengota, Sówka, Czaja

13. Dudek, Musielak, Malczewski, Strzelec – d
14. Rogowski, Synowiec, Malitowski – d, Sówka – w
15. Czaja, Adamczak, Kret, Idziorek

16. Pieszczek, Mazur, Zengota, Łęgowik

17. Czaja, Pieszczek, Malitowski, Strzelec – d
18. Musielak, Mazur, Kret, Rogowski – w
19. Malczewski, Łęgowik, Sówka, Idziorek

20. Zengota, Dudek, Synowiec, Adamczak – d
Bieg o puchar toromistrza Jerzego Baszanowskiego
21. (69,52) Czaja, Malczewski, Łęgowik, Synowiec – w