Loombard po raz trzeci z WTS Spartą

Loombard po raz trzeci z WTS Spartą

WTS Sparta Wrocław już trzeci rok z rzędu może liczyć na wsparcie firmy loombard.pl – największej w Polsce i jedna z największych tego typu firm na świecie. Oferującej pozyskanie gotówki w prosty i natychmiastowy sposób.

Firma loombard.pl prowadzi skup oraz sprzedaż wszelkich przedmiotów użytecznych, elektroniki, biżuterii, pojazdów. Bardzo atrakcyjne warunki oraz jej atrakcyjność w stosunku do oferty konkurencji pozwoliły zdobyć jej jak dotychczas rzeszę milionów klientów. Liczymy na to, że nasi kibice również nimi pozostaną oraz cieszymy się z przedłużenia współpracy i nie mamy wątpliwości, że przyniesie ona korzyści obu partnerom.

Firma loombard.pl wywodzi się z Wrocławia i funkcjonuje od 1994 roku. Dziś swoim zasięgiem obejmuje cały kraj – posiada ponad 750 placówek w 364 miastach. W samym Wrocławiu zlokalizowanych jest 46 punktów z czego najnowszy punkt to Mrągowska 88/2. Wiele z punktów pracuje całodobowo, inne siedem dni w tygodniu.

– Sponsorowanie WTS Sparty Wrocław traktujemy jako inwestycję w dalszy rozwój naszej firmy. Reklama poprzez sport to świetne narzędzie do promowania swojej marki i usług. My sięgnęliśmy po to narzędzie z wielką satysfakcją, zwłaszcza, że od wielu lat jesteśmy zapalonymi kibicami żużla – powiedział Jacek Charkowski, właściciel i założyciel loombard.pl.

Paweł Wiśniewski, współwłaściciel firmy i główny wspólnik Jacka Charkowskiego, to kolekcjoner kevlarów żużlowych m.in. Taia Woffindena, Macieja Janowskiego, Janusza Kołodzieja oraz Bartosza Zmarzlika ze złotego sezonu i  wielu innych czołowych zawodników świata. Od zeszłego roku posiadacz unikatowego złotego kasku z podpisami wszystkich uczestników GP 2020 wylicytowanego na aukcji dla Ninki Słupskiej .

– Od lat wspieramy WTS Spartę Wrocław z trybun Olimpijskiego. Patrząc z zewnątrz na to, jak funkcjonuje klub, widzieliśmy w WTS-ie godnego i stabilnego partnera. Teraz od trzech lat jesteśmy częścią dużej grupy przedsiębiorców, którzy wspierają klub. To dla nas wielka satysfakcja – stwierdził Paweł Wiśniewski.

– Każdy wieloletni  Sponsor to powód do radości. Wierzę, że przedłużenie umowy z firmą loombard.pl  przyniesie każdej ze stron wymierne korzyści. Po raz kolejny – witamy na pokładzie  ! – podsumował Andrzej Rusko, Prezes WTS.