Komunikat dotyczący Karnetów na sezon 2021 oraz wygasających Kart Kibica

Komunikat dotyczący Karnetów na sezon 2021 oraz wygasających Kart Kibica

Drodzy Kibice,

Wiemy już, że pierwszy mecz sezonu 2021 na Stadionie Olimpijskim odbędzie się bez udziału publiczności. W związku z tym, nie będziemy w stanie w stu procentach zrealizować naszych zobowiązań wobec kibiców, którzy zdecydowali się na zakup całosezonowych karnetów.

Obecnie nie wiemy jak długo jeszcze potrwa całkowity zakaz otwierania trybun. Wierzymy jednak, że wkrótce sytuacja wróci do normy i kibice będą mogli wrócić na stadiony.

Gdy poznamy ostatecznie ilość spotkań, które ominą posiadaczy karnetów w tym sezonie, zaproponujemy rozwiązanie alternatywne. Przygotowaliśmy kilka różnych wariantów, które mamy nadzieję zrekompensują Wam brak możliwości pełnego wykorzystania karnetu na sezon 2021. Oczywiście jeśli zdecydujecie, że z jakichś powodów nie skorzystacie z naszej propozycji, udostępnimy także możliwość zwrotu karnetu.

Ponadto informujemy, że Karty kibica, których ważność upłynęła do 31 października 2020 roku zostały unieważnione i kibice przy zakupie nowych biletów/karnetów muszą zakupić nowe Karty Kibica.

Karty kibica, których ważność upływa po 31 października 2020, a przed 31 października 2021 roku, zostały automatycznie przedłużone do dnia 31 października 2021 roku i po tej dacie zostaną unieważnione.

Jeśli Kibic posiadał Kartę Kibica, której ważność upływała w 2020 roku, lecz był zapisany na niej karnet, który Kibic zdecydował się przenieść z sezonu 2020 na sezon 2021, wówczas ważność takiej karty również została przedłużona do 31 października 2021 roku.

WTS Sparta Wrocław