Kiedy sparingi?

Najbliższe dwa dni upłyną pod znakiem sparingów Betardu Sparty Wrocław na Stadionie Olimpijskim! W środę 9 kwietnia nasza drużyna pojedzie z Włókniarzem Częstochowa, natomiast dzień później do Wrocławia przyjedzie ekipa Unii Tarnów w najsilniejszym składzie.

Trening punktowany z Włókniarzem pierwotnie zaplanowany był na wtorek, ale został on przełożony ze względu na udział zawodników obu drużyn w finale krajowych eliminacji do Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów w Ostrowie Wielkopolskim. Koniec końców, ten turniej został przełożony z powodu opadów deszczu.

Sparing z Włókniarzem rozpocznie się o godz. 16.00. Drużyna częstochowska zamelduje się w składzie: Kildemand, Szombierski, Jabłoński, Łęgowik, Walasek, Czaja, Malczewski. Ze względu na niepewne warunki atmosferyczne, postaramy się jak najszybciej podać Państwu informację, czy zawody dojdą do skutku.

Mecz z tarnowską Unią odbędzie się natomiast w czwartek o godz. 17.00. Drużyna gości awizowała najmocniejsze zestawienie, bowiem już w sobotę nasi przeciwnicy zainaugurują rozgrywki ligowe ENEA Ekstraligi.

Betard Sparta w obu spotkaniach pojedzie bez Taia Woffindena oraz Troya Batchelora, którzy do Wrocławia przylecą w piątek. Pozostali żużlowcy będą do dyspozycji menedżera Piotra Barona.