Karnety na Mikołajki

Karnety na Mikołajki

Już dziś o godzinie 14:00 rozpocznie się sprzedaż karnetów na domowe mecze Betard Sparty Wrocław w sezonie 2019 PGE Ekstraligi. Niewykluczone zatem, że do kibiców Betard Sparty Wrocław trafią one w formie prezentów od Świętego Mikołaja. Ceny całosezonowych wejściówek na nadchodzący sezon nie uległy zmianie w porównaniu do sezonu 2018.

Kibice, którzy zaopatrzą się w karnety będą mogli zarezerwować swoje ulubione miejsce na Stadionie Olimpijskim na całą rundę zasadniczą sezonu 2019. Co więcej, posiadacze karnetów tradycyjnie otrzymają prawo pierwokupu biletów na rundę Play-Off, a przede wszystkim na sierpniowe zawody z cyklu FIM Speedway Grand Prix na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu.

Karnety będą dostępne w sprzedaży online na bilety.wts.pl.

Karnety zapisywane są na Kartach Kibica WTS. Jeśli Kibic posiada Kartę – Karnet automatycznie zapisze się na niej. W przypadku zakupu nowej Karty Kibica – zostanie ona wydana w ciągu 48 godzin i będzie można odebrać ją w sklepie hummel w galerii handlowej Pasaż Grunwaldzki. Punkt odbioru otwarty w godzinach 09:00 – 21:00 od poniedziałku do soboty i w niedziele handlowe od 10:00 do 20:00. Wszystkie Karty Kibica nieodebrane ze sklepu hummel będzie można odebrać przed pierwszym meczem w Kasie Info.

_____

Co zyskujesz kupując karnet na sezon 2019?

Po pierwsze – gwarancję zobaczenia na żywo wszystkich meczów Betard Sparty Wrocław na Stadionie Olimpijskim w sezonie zasadniczym PGE Ekstraligi. Doświadczenia z sezonów 2017 i 2018 pokazały, że zainteresowanie biletami na mecze Spartan przerastało możliwości obiektu (pojemność stadionu była za mała).

Po drugie – gwarancję miejsca. Kibic samodzielnie wybiera najlepsze dla siebie miejsce do śledzenia rywalizacji żużlowców, a następnie otrzymuje gwarancję, że bez względu na godzinę przybycia na Stadion Olimpijski, jego miejsce będzie na niego czekało przez cały sezon.

Po trzecie – gwarancję pierwokupu wejściówek na fazę Play-Off (w przypadku awansu do tej fazy rozgrywek) i wrocławską rundę Speedway Grand Prix. Posiadacze karnetów skorzystają z możliwości pierwszeństwa zakupu biletów na decydujące o medalach mecze,

Po czwarte – korzystną ofertę cenową. Za karnet, czyli możliwość uczestniczenia we wszystkich siedmiu meczach fazy zasadniczej, kibic zapłaci tyle co za sześć biletów.

Po piąte – wygodę. Posiadacze karnetów nie muszą odwiedzać punków sprzedaży, czy stać w kasach biletowych przed każdym meczem. Kibice posiadający karnet nie muszą też pamiętać o zakupie biletów na kolejny mecz i czekać na otwarcie sprzedaży.

Ceny karnetów zaczynają się już od 60 zł. W załączeniu przedstawiamy pełny cennik. Dodatkowe informacje kibice mogą uzyskać pod adresem: bilety@wts.pl.

cennik karnetow