Karnety do odbioru!

Od dzisiaj można już odbierać karnety na mecze ligowe Betardu Sparty Wrocław w tegorocznym sezonie rozgrywek Enea Ekstraligi. 

Wejściówki czekają na kibiców w Sklepie Papierniczym mieszczącym się w budynku Ernst & Young House przy ul. Świdnickiej 18/20 we Wrocławiu (Poziom – 1), który czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00 – 19.00 oraz w soboty w godzinach 11.00 – 14.00. Karnety będzie można również odebrać przed pierwszym meczem we Wrocławiu w kasie INFO w dniu 7.04.2013r. na dwie godziny przed rozpoczęciem zawodów.

Odbiór karnetów będzie możliwy tylko i wyłącznie za okazaniem dowodu zakupu  (voucher, paragon lub potwierdzenie przelewu)

Kibiców, którzy wybrali w czasie sprzedaży internetowej opcję wysyłki karnetu pod wskazany adres, informujemy, że dzisiaj zostaną one wysłane Pocztą Polską.


Przypominamy również, że czwartek to przedostatni dzień, w którym zakup karnetów na nowy sezon jest możliwy! Rabaty 10% będą obowiązywać jedynie kibiców, którzy zaopatrzą się w karnet do piątku 29 marca! Preferencyjne ceny karnetów to udogodnienie w szczególności dla osób uprawnionych do zniżek szkolnych i zakupu biletów ulgowych. Do grupy tej zaliczani są m.in. dzieci i młodzież w wieku szkolnym, studenci, emeryci oraz seniorzy po ukończeniu 60. roku życia. 

Najtańszy karnet ulgowy w obecnym etapie przedsprzedaży to koszt zaledwie 165 zł, zaś karnetu normalnego – 245 zł! Szczegółowe zasady dotyczące zakupu karnetu zawiera Regulamin sprzedaży.

Przypominamy, że karnety można zakupić zarówno stacjonarnie – w Ernst&Young House przy ulicy Świdnickiej 18/20, Poziom -1 Sklep Papierniczy, jak i elektronicznie w oparciu o formularz zamówienia dostępny TUTAJ.