Karnety na Mikołajki!

Karnety na Mikołajki!

Już jutro, 6 grudnia o godzinie 12:00 rozpocznie się sprzedaż karnetów na domowe mecze Betard Sparty Wrocław w sezonie 2020 PGE Ekstraligi. Niewykluczone zatem, że do kibiców trafią one w formie prezentów od Świętego Mikołaja. Ceny całosezonowych wejściówek na nadchodzący sezon w większości przypadków nie uległy zmianie, w porównaniu do dwóch poprzednich sezonów. Jedyne, niewielkie różnice dotyczą najlepszych miejsc na Trybunie Zachodniej.

 

Co zyskujesz kupując karnet na sezon 2020:

  1. gwarancję najniższej ceny – cena karnetu obejmującego wszystkie 7 spotkań Rundy Zasadniczej stanowi równowartość biletów na 6 meczów w cenach bazowych (cena biletu na niektóre mecze Rundy Zasadniczej może być wyższa od ceny bazowej),
  2. pierwszeństwo w zakupie biletów na wrocławską rundę Grand Prix,
  3. Pierwszeństwo w zakupie biletów na fazę Play-Off,
  4. gwarancję miejsca. Kibic samodzielnie wybiera najlepsze dla siebie miejsce do śledzenia rywalizacji żużlowców, a następnie otrzymuje gwarancję, że bez względu na godzinę przybycia na Stadion Olimpijski, jego miejsce będzie na niego czekało przez cały sezon,
  5. wygodę. Posiadacze karnetów nie muszą pamiętać o zakupie biletów na kolejny mecz i czekać na otwarcie sprzedaży, nie muszą też odwiedzać punków sprzedaży czy stać w kasach biletowych przed każdym meczem,
  6. Posiadacze karnetu będzie mógł uczestniczyć w konkursach przeznaczonych dla grona posiadaczy karnetów, w którym do wygrania są np. bilety na Grand Prix, wejścia do Parku Maszyn przed zawodami itp.

CO WAŻNE! –  każdy posiadacz karnetu raz w sezonie może przekazać swój karnet innej osobie. W tym celu prosimy przed danym meczem o kontakt na adres bilety@wts.pl wpisując w temacie korespondencji „Przekazanie karnetu na mecz ……….”.

Ceny karnetów zaczynają się już od 60 zł. W załączeniu przedstawiamy pełny cennik. Dodatkowe informacje kibice mogą uzyskać pod adresem: bilety@wts.pl. Karnety będą dostępne w sprzedaży online na bilety.wts.pl.

Sprzedaż biletów na 2020 Betard Wrocław FIM Speedway Grand Prix rozpocznie się w styczniu. Konkretną datę rozpoczęcia sprzedaży podamy w późniejszym terminie. Zamówienia na bilety zbiorowe można składać pod adresem bilety@wts.pl do 31 grudnia.

cennik karnetow