Kapitan na dwa lata…

Kibice Betardu Sparty Wrocław nie wyobrażali sobie składu swojej drużyny na przyszły sezon ENEA Ekstraligi bez swojego ulubieńca. I nie będą zawiedzeni! Tomasz Jędrzejak podpisał umowę z Klubem na starty w naszych barwach aż na dwa kolejne lata!

„Ogór” wielokrotnie dawał do zrozumienia, że we Wrocławiu czuje się bardzo dobrze i nie zamierza się ruszać ze Stadionu Olimpijskiego. Kierownictwo klubu oraz menedżer Betardu Sparty Piotr Baron byli przekonani, że Jędrzejak odgrywa kluczową rolę w drużynie i tak jak do tej pory będzie jej silnym punktem. Obie strony szybko doszły do porozumienia i tym samym Tomek, jeden z symboli wrocławskiego żużla, przez dwa najbliższe kolejne sezony będzie nas cieszył swoją jazdą!

Jędrzejak w sezonie 2013 był jednym z zawodników, którzy znacząco przyczynili się do bardzo dobrego sezonu Betardu Sparty w Ekstralidze. Walczący dzielnie przez cały rok z urazem kolana „Ogór” uzyskał średnią biegową 1,667 i to m.in. dzięki jego poświęceniu najwyższa klasa rozgrywkowa została we Wrocławiu. Liczymy na to, że kapitan zostanie u nas do końca swojej kariery!