„Jeden Tai to za mało”

Po przegranej w Bydgoszczy z miejscową drużyną składywęgla.pl Polonią menedżer oraz żużlowcy Betardu Sparty Wrocław podzielili się swoimi wrażeniami ze spotkania na pomeczowej konferencji.

Piotr Baron: Niestety nie mieliśmy dzisiaj swojego dnia. Jeden Tai w znakomitej formie to za mało, żeby można było wygrać w Bydgoszczy. Pozostali zawodnicy spisali się poniżej swoich możliwości, ten mecz daje mi zatem dużo do myślenia przed kolejnymi spotkaniami. Będziemy się starać robić wszystko, aby w dalszej części sezonu spisywać się lepiej.

Tai Woffinden: Myślę, że to był kolejny bardzo dobry występ w moim wykonaniu, tylko co z tego, skoro zespół przegrał. Dla mnie liczy się przede wszystkim wynik drużyny, więc nie mogę być zadowolony. Gospodarze byli dzisiaj szybsi i pozostaje pogratulować im wygranej.

Peter Ljung: Nie byliśmy dzisiaj tak słabi, jak pokazuje to końcowy wynik. Przed meczem zakładaliśmy na pewno bardziej korzystny dla nas rezultat, ale żużlowcy Polonii byli bardzo szybcy. Musimy zapomnieć o tym spotkaniu i skoncentrować się na kolejnych, aby pojechać w nich jak najlepiej.