Informacje dla osób niepełnosprawnych

WTS SA pragnie poinformować kibiców niepełnosprawnych poruszających się na wózkach inwalidzkich, iż udało nam się, chociaż w minimalnym stopniu do zgłaszanych potrzeb, rozwiązać problem uczestnictwa w zawodach o Drużynowe Mistrzostwa Polski drużyny Betard Sparta Wrocław na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu.

Organizacją logistyki oraz przygotowaniem list uczestników zajmuje się Rzecznik miasta Wrocławia ds. Osób Niepełnosprawnych p. Bartłomiej Skrzyński
bartlomiej.skrzynski@um.wroc.pl lub pod nrem telefonu: 0048 71 777 86 99.

Uprzejmie prosimy o bezpośredni kontakt z w/w osobą.

Osoby niepełnosprawne nie poruszające się na wózkach inwalidzkich w sezonie 2015 mogą korzystać z parkingu ogólnodostępnego na Stadionie Olimpijskim (wjazd bramą B od ul. Mickiewicza). Poważne ograniczenia techniczne wynikające z remontu stadionu uniemożliwiają w sezonie 2015 zorganizowanie strefy parkingowej dedykowanej dla osób niepełnosprawnych. Przestrzeń udostępniona klubowi na organizację parkingów znajduje się przy bramie głównej A i stanowi bardzo dużą odległość od widowni sektorów 2,3,4,5,7,8. Najbliżej zlokalizowanym parkingiem jest parking ogólnodostępny na polach marsowych AWF z wjazdem bramą B od ul. Mickiewicza.