Inauguracja w Poznaniu odwołana

Ze względu na warunki pogodowe i trudności związane z przygotowaniem toru do zawodów dzisiejsza inauguracja PGE Ekstraligi w Poznaniu BETARD Sparta Wrocław – ROW Rybnik nie doszła do skutku.

Sędzia zawodów Wojciech Grodzki zdecydował się odwołać mecz z powodu zbyt przemoczonej nawierzchni golęcińskiego stadionu. Organizator starał się ze wszystkich sił, aby przygotować tor do dzisiejszego spotkania, ale pomimo sporego wysiłku do pełnego sukcesu zabrakło nam czasu. 

– Szkoda, chcieliśmy jeździć, mamy końcówkę kwietnia, ale nie możemy na to nic poradzić. Trzeba oczekiwać, że będzie lepiej – powiedział po ogłoszeniu decyzji  o odwołaniu meczu Tai Woffinden. – Przegraliśmy z pogodą. Poranne opady niestety nie pozwoliły przygotować toru. Sędzia postąpił dobrze, zapytał zawodników o zdanie i oni wyrazili swoją opinię. Musimy czekać na bardziej łaskawą aurę – powiedział z kolei menadżer naszej drużyny Piotr Baron.

Wciąż zatem musimy zaczekać na pierwszy mecz z udziałem Betard Sparty w tym sezonie PGE Ekstraligi. W zeszłym tygodniu nie odbył się nasz mecz w Zielonej Górze. Nowy termin meczu z ROW jeszcze nie został ustalony – podamy go do informacji do jutra. 

Wszystkie informacje o niewykorzystanych biletach na mecz Betard Sparta – ROW podamy w osobnym zbiorczym komunikacie na stronie WTS-u. Postaramy się podać go do wiadomości kibiców jak najszybciej!