Hit na inaugurację 7 kwietnia o 14.45!

Hit na inaugurację 7 kwietnia o 14.45!

Pierwszy mecz w nowym sezonie PGE Ekstraligi na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu to prawdziwy „żużlowy rarytas”. W sobotę 7 kwietnia Wicemistrz Polski – Betard Sparta Wrocław podejmie Mistrza Polski Fogo Unię Leszno. Przy tej okazji jest też szansa na nowy rekord frekwencji we Wrocławiu.

PGE Ekstraliga poinformowała, że we wtorek 3 kwietnia potwierdzi rozegranie 1. kolejki rozgrywek w terminie. To długie wyczekiwanie związane jest z mało przychylną i zmienną pogodą. W związku z tym sprzedaż biletów na inauguracyjne spotkanie z Fogo Unią Leszno rozpoczniemy po otrzymaniu ostatecznej informacji na ten temat. Zachęcamy do śledzenia komunikatów o otwarciu sprzedaży biletów na naszych oficjalnych klubowych kanałach komunikacji (www, facebook i twitter @WTSSparta). Jeśli już dziś chcecie mieć pewność zarezerwowania swojego ulubionego miejsca na Nowym Olimpijskim zapraszamy na https://bilety.wts.pl lub do siedziby WTS Sparta Wrocław (Stadion Olimpijski we Wrocławiu), gdzie wciąż trwa sprzedaż karnetów.

Dlaczego mówimy, że już na inaugurację może we Wrocławiu paść nowy rekord frekwencji? Bo przecież #NowyOlimpijski zyskał przed sezonem 555 dodatkowych krzesełek. Przypomnijmy, że w 2017 roku nasz przepiękny stadion wypełniał się niejednokrotnie do ostatniego miejsca i dotychczasowy oficjalny rekord wyremontowanego kilkanaście miesięcy temu obiektu przy ul. Paderewskiego we Wrocławiu to 13.100 widzów.

Znamy już też dokładny termin i godzinę meczu Spartan w 2. kolejce PGE Ekstraligi. Nasi żużlowcy zmierza się w Toruniu z miejscowym Get Well, a mecz wyznaczono na 14 kwietnia na godziną 18.00.

I jeszcze jedna ważna informacja dotycząca terminarza – przypominamy, że doszło również do zamiany gospodarzy meczów Betard Sparty Wrocław z MrGarden GKM Grudziądz (27 maja we Wrocławiu a 10 czerwca w Grudziądzu).