GRUPA MAK NADAL W GRONIE SPONSORÓW WTS-u

GRUPA MAK NADAL W GRONIE SPONSORÓW WTS-u

Mamy przyjemność poinformować, że w gronie sponsorów Wrocławskiego Towarzystwa Sportowego na sezon 2023 pozostaje z nami Grupa MAK, w skład której wchodzą MAK Investments S.A. oraz Superpolisa Ubezpieczenia, spółki specjalizujące się w ubezpieczeniach. Podobnie jak w minionym sezonie logo firmy Superpolisa Ubezpieczenia znajdzie się m.in. na kevlarach zawodników oraz w przestrzeni Stadionu Olimpijskiego.

– Jako wieloletni, aktywny sponsor sportu nie widzieliśmy innej możliwości, jak przedłużenie współpracy z WTS Spartą Wrocław na kolejny sezon. Myślę, że dzięki ogromnemu zaangażowaniu w to przedsięwzięcie, obie strony mogą wyłącznie zyskać na dalszym partnerstwie. Zarówno na polu wizerunkowym, jak i jakościowym. Podobnie jak w sponsorowanym przez nas od lat boksie, tak i teraz w żużlu, chcemy sięgać po to co najlepsze i mierzyć tylko wysoko – mówi Andrzej Wasilewski, Prezes Zarządu MAK Investments.

Grupa MAK specjalizuje się w obsłudze zaawansowanych programów z zakresu ubezpieczeń na życie, komunikacyjnych, majątkowych, odpowiedzialności cywilnej oraz finansowych. Od wielu lat należy do ścisłej czołówki brokerów ubezpieczeniowych na krajowym rynku i jest największą w branży firmą z polskim kapitałem.

– Grupa MAK to kolejna firma, która przedłuża umowę z Klubem po pierwszym roku współpracy. Cieszymy się, że nasi sponsorzy obdarzają nas zaufaniem i wierzymy, że je spłacamy – dodaje Andrzej Rusko, Prezes WTS.

Superpolisa zaś zajmuje się porównaniem i sprzedażą produktów 30 największych ubezpieczycieli. Celem marki jest dopasowanie produktu do indywidualnych potrzeb Klienta i zapewnienie mu szerokiego wyboru, a także bezpieczeństwa i komfortu przy zakupie ubezpieczenia.

– „Superpolisa Ubezpieczenia, podobnie jak cała Grupa MAK, działa z najlepszymi i oczywistym było przedłużenie współpracy z WTS Spartą Wrocław. To u boku Mistrza Polski 2021 chcemy nadal walczyć o najwyższe tytuły i osiągnięcia. Profesjonalizm i oddanie zawodników to tylko kolejny powód dla którego Superpolisa chcę niezmiennie inwestować w rozwój tej współpracy. Jesteśmy przekonani, że ten rok pokazał nas jako partnera godnego zaufania, z którym można zrealizować każdy postawiony cel” – mówi Jakub Nowiński, Prezes Zarządu Superpolisa Ubezpieczenia.

Więcej o naszym nowym Sponsorze na stronie: www.makubezpieczenia.pl oraz www.superpolisa.pl