Głosuj na naszych

9 lutego zostaną ogłoszone wyniki XXIII plebiscytu “Tygodnika Żużlowego” na najpopularniejszych zawodników, trenerów i działaczy 2012 roku.

Wśród nominowanych ludzi żużla są oczywiście i przedstawiciele Betardu Sparty Wrocław. Gorąco zachęcamy do oddawania na nich swoich głosów – tradycyjnie, wysyłając kartkę pocztową lub list na adres redakcji “TŻ” lub drogą SMSową.

W kategorii “10 najpopularniejszych żużlowców” kapituła konkursu wyróżniła kapitana Sparty Tomasza Jędrzejaka, na którego wysyłamy swój głos za pośrednictwem SMSa o treści SFAKTY.Z.8 na na numer 7136 (koszt SMSa to 1,23 zł z VAT).

Nie jest to jedyna kategoria, do której nominowano “Ogóra” – można na niego także oddać głos w kategorii “Fair Play”, w której wyróżniono go za spełnienie ostatniej woli młodego kibica – Tomek został w niej poproszony o odpalenie swojego motocyklu na pogrzebie tragicznie zmarłego chłopca. Swój głos można oddać wysyłając SMSa o treści SFAKTY.FP.2 na numer 7136.

Jędrzejaka doceniono także w kategorii “Widowiskowa jazda”. Tomka można w niej wesprzeć wysyłając SMS o treści SFAKTY.W.3 na numer 7136.

W kategorii “Najpopularniejszy trener Enea Ekstraligi” organizatorzy plebiscytu nominowali menedżera Sparty, Piotra Barona. Głosy na “Pierre’a” oddajemy za pośrednictwem SMSów o treści SFAKTY.TE.1 na numer 7136.

W gronie nominowanych do nagród Tygodnika Żużlowego znalazła się także prokurent Betardu Sparty Wrocław, Krystyna Kloc, która została wyróżniona w kategorii “Działacz roku Enea Ekstraligi” za utrzymanie sportu żużlowego w stolicy Dolnego Śląska. Aby oddać swój głos na jej kandydaturę, należy wysłać SMSa o treści SFAKTY.DE.3 na numer 7136.