Galeria zdjęć Szkoły Mistrzów LOTTO

Maciej Janowski i Maksym Drabik to nowy żużlowy duet objęty programem Szkoły Mistrzów, której mecenasem jest Totalizator Sportowy. We wtorek w Warszawie doszło do konferencji prasowej, na której ogłoszono współpracę LOTTO z dwoma zawodnikami Betard Sparty.

– Przyznam, że jestem zaskoczony, bo sam dla siebie nigdy nie byłem mistrzem. Sukcesy pojawiły się z czasem i z ciężką pracą – mówi mistrz Maciej Janowski. – Maksym jest mocno zmobilizowany, ale potrafi też słuchać rad. Mamy dla siebie wiele szacunku i na pewno wiele będziemy się uczyć od siebie nawzajem – dodał Magic.

– Już teraz dobrze dogadujemy się na torze, jest miedzy nami świetna atmosfera. Oby tylko mistrz Maciej nie musiał często używać linijki – podsumował ze śmiechem uczeń Drabik.

Parze Janowski – Drabik wiele sukcesów wróży także Przewodniczący Rady Nadzorczej wrocławskiej Sparty Andrzej Rusko. – Maciej, mimo młodego wieku, jest już bardzo ukształtowanym zawodnikiem, mistrzem, którego cechuje spokój, rozwaga i mądrość na torze. Z kolei Maksym to od czasów Tomasza Golloba najbardziej utalentowany młody żużlowiec. Jestem przekonany, że obaj bardzo skorzystają na tej współpracy, bo program Szkoła Mistrzów LOTTO daje nie tylko wsparcie finansowe, ale też know how, które bardzo przyspiesza karierę zawodnika.

Galerię zdjęć z konferencji prasowej Szkoły Mistrzów LOTTO można obejrzeć TUTAJ.