Firma Magik nowym Sponsorem WTS Sparta

Firma Magik nowym Sponsorem WTS Sparta

Do grona partnerów biznesowych WTS Sparta dołączył kolejny Sponsor. To firma Magik, której logo będzie eksponowane m.in. na kevlarach mistrzów Polski w rozgrywkach PGE Ekstraligi.

Firma Magik powstała w 1997 roku i specjalizuje się w projektowaniu, montażu oraz serwisowaniu przemysłowych instalacji chłodniczych, wentylacyjnych i grzewczych w Polsce, a także poza granicami kraju. Na żużlowym rynku nie jest anonimową marką.

– Sponsorujemy między innymi Indywidualne Mistrzostwa Polski, Przemka Pawlickiego oraz Emila Sajfutdinowa. W tym roku chcieliśmy rozszerzyć nasze działania marketingowe, a współpraca w charakterze Sponsora Głównego z WTS Sparta Wrocław była dla nas naturalnym wyborem – powiedział Piotr Domagała, Prezes Zarządu firmy Magik.

– Jesteśmy przekonani, że znakomite wyniki sportowe, świetna organizacja całego klubu oraz lokalizacja w centrum Dolnego Śląska pozwolą nam nie tylko współtworzyć fantastyczne emocje, ale także przełożą się na realizację naszych celów biznesowych – dodał Piotr Domagała.

Z pozyskania nowego Sponsora Głównego cieszą się władze WTS Sparta. – Zdobycie mistrzostwa Polski w poprzednim sezonie przynosi teraz wymierne korzyści finansowe. Cieszę się, że marka WTS przyciąga nowych partnerów. Witając na pokładzie firmę Magik, mam nadzieję, na długoletnią i owocną współpracę – powiedział Andrzej Rusko, Prezes WTS.

Ofertę firmy Magik można poznać na stronie www.magik.pl.