Finał DMP na Nowym Olimpijskim imprezą roku!

Nowy Olimpijski i nasi żużlowcy wspierani fantastycznym dopingiem kibiców tworzą magiczne spektakle. Potwierdzili to czytelnicy „Tygodnika Żużlowego”, którzy uznali, że finał Drużynowych Mistrzostw Polski we Wrocławiu był KRAJOWĄ IMPREZĄ ROKU.

Finałowy mecz PGE Ekstraligi pomiędzy Betard Spartą Wrocław a Fogo Unią Leszno zobaczył komplet publiczności, a bilety na to sportowe wydarzenie zostały wyprzedane w niespełna godzinę. To absolutny rekord! Zresztą niemal wszystkie ligowe mecze na „Nowym Olimpijskim” w minionym sezonie obejrzał komplet publiczności – łącznie nasz przepiękny stadion odwiedziło 105 117 kibiców i jest to najlepszy wynik w całej PGE Ekstralidze w 2017 roku.

Wracając do XXVIII PLEBISCYTU „TYGODNIKA ŻUŻLOWEGO”, to naszych mocnych akcentów było podczas piątkowej gali dużo więcej. Poznajcie wszystkich wyróżnionych SPARTAN:

NAJPOPULARNIEJSZY ŻUŻLOWIEC – 4. Maksym Drabik; 5. Maciej Janowski
JUNIOR ROKU – Maksym Drabik
NAJPOPULARNIEJSZY TRENER PGE EKSTRALIGI – Rafał Dobrucki
NAJPOPULARNIEJSZY OBCOKRAJOWIEC – Tai Woffinden
KRAJOWA IMPREZA ROKU – finałowi DMP we Wrocławiu

Podczas Gali wręczone zostały też nominacje do seniorskiej i juniorskiej żużlowej reprezentacji Polski. Tu nie było zaskoczenia – w tej pierwszej prowadzonej przez Marka Cieślaka jest Maciej Janowski, a w drugiej prowadzonej przez naszego Managera Rafała Dobruckiego jest Maksym Drabik.