Finał Brązowego Kasku 11.09.09 godz 19:00 (zapowiedź)

Są to zawody młodzieżowe i jednodniowe wiec ciężko wskazać murowanego faworyta. Aczkolwiek bardzo dobra forma oraz własny tor przemawia za Maciejem Janowskim. Do grona faworytów można zaliczyć również Dawida Lamparta, Sławomira Musielaka oraz Patryka Dudka, którzy również ostatnio pokazali, że warto na nich liczyć. Do Wrocławia niestety nie przyjedzie Przemysław Pawlicki, który ostatnio podczas turnieju o MIMW nabawił sie kontuzji ręki.

Ciekawie może się również zaprezentować Szymon Woźniak, który podczas zawodów Ligi Juniorów we Wrocławiu udowodnił, że potrafi pokazać „dobry speedway” na wrocławskim owalu. Również Kacper Gomólski, Damian Sperz, Paweł Zmarzlik, Łukasz Cyran oraz bracia Pulczyńscy będą mieli ochotę powalczyć z najlepszymi. Udowadniali już w tym sezonie, że mogą to spokojnie zrobić.

Warto również dodać, że zwycięzca otrzyma kask firmy WulfSport ufundowany przez patrona medialnego całych zawodów, serwis filmów żużlowych w sieci: Speedtube.pl

Miejmy nadzieje, że jutrzejsze zawody zakończą się pomyślnie dla każdego z zawodników i wszyscy cali i zdrowi wrócą do swoich domów.

Przyjdź i pomóż Maćkowi wygrać te zawody.

Bilety w cenie:
5 zł – ulgowy
10 zł – normalny

Lista startowa:
1. M. Janowski (Atlas Wrocław)
2. J. Jamróg (Unia Tarnów)
3. Sz. Woźniak (Polonia Bydgoszcz)
4. S. Musielak (Unia Leszno)
5. M. Curyło (Polonia Bydgoszcz)
6. Ł. Sówka (KM Ostrów)
7. D. Adamczak (Polonia Bydgoszcz)
8. Ł. Cyran (Stal Gorzów)
9. D. Lampart (Marma Hadykówka Rzeszów)
10. E. Pulczyński (Unibax Toruń)
11. P. Zmarzlik (Calem Stal Gorzów)
12. P. Dudek (Falubaz Zielona Góra)
13. K. Gomólski (Start Gniezno)
14. D. Sperz (Lotos Wybrzeże Gdańsk)
15. M. Chochliński (RKM ROW Rybnik)
16. K. Pulczyński (Unibax Toruń)

R1. M. Konsek (Orzeł Łódź)