Festyn żużlowy na Stadionie Olimpijskim

Młodzi zawodnicy chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania. Zaprezentują motocykl, na którym będzie można zrobić pamiątkowe fotografie. Spotkanie z juniorami będzie także okazją do wspomnień złotej Sparty z jej najlepszych lat. Wszystko za sprawą wystawy zdjęć zawodników oraz meczów z lat dziewięćdziesiątych.

Podczas festynu (piątek, sobota, niedziela) na osobnym stoisku będzie można zakupić żużlowe pamiątki – szaliki, czapki, koszulki (w tym dziecięce), smycze, miniaturki żużlowców, kubki. Ale to nie wszystko. Poszerzyliśmy asortyment o gadżety polskiej reprezentacji żużlowej oraz te, związane z Wrocławiem. Nie zabraknie słynnego we Wrocławiu krasnala i mnóstwa porduktów z jego podobizną – m.in. kubków, koszulek, smyczy, podkładek, planów miasta oraz prześlicznych pocztówek.

Na trzecim stoisku spotkać będzie można motorowodniaków z W.O.P.R., którzy zaprezentują sprzęt przeznaczony do ratowania. Podczas weekendu pod patronatem PCK przeprowadzona zostanie zbiórka pieniędzy dla powodzian oraz W.O.P.R.

Oczywiście, żużlowym zwyczajem, nie zabraknie pyszności serwowanych przez znanego kibicom we Wrocławiu – Mistrza Grilla.

Serdecznie zapraszamy sympatyków speedway”a na Stadion Olimpijski.