ENTRACK-POL zwiększa zaangażowanie

ENTRACK-POL zwiększa zaangażowanie

Firma ENTRACK-POL z Brzegu Dolnego pozostaje w gronie Sponsorów Klubu. W sezonie 2018, firma oferująca części do koparek, podwozia gąsienicowe oraz lemiesze będzie Sponsorem Głównym Klubu.

Z radością zwiększamy zaangażowanie w sponsoring wrocławskiego Klubu. W poprzednim sezonie Zarząd Klubu przekonał nas, że decyzja o podjęciu współpracy z WTS Spartą Wrocław była słuszna. Liczymy, że nasze wsparcie pozwoli Klubowi na walkę o najwyższe cele w sezonie 2018 – podsumowuje Krzysztof Kubasiak, Prezes firmy ENTRACK-POL.

To budujące, że już w drugim roku współpracy ENTRACK-POL staje się jednym ze Sponsorów Głównych Klubu. To pokazuje, że nasza strategia dotycząca współpracy ze Sponsorami sprawdza się i nasi Partnerzy cenią sobie współpracę z Klubem – dodaje Andrzej Rusko, Prezes WTS Sparty Wrocław.

ENTRACK to od ponad 40 lat jeden z największych w Europie  dostawców części ścieralnych oraz podwoziowych do maszyn budowlanych. To co wyróżnia Sponsora WTS Sparty Wrocław na rynku, to szeroka gama własnych produktów pod markami NTP, NWP i MITO, z jednoczesnym dostępem do produktów od największych światowych dostawców. Więcej o Sponsorze WTS Sparty Wrocław na stronie internetowej: www.entrack.pl