Emocje i adrenalina

Jeszcze nie opadły emocje po ostatnim meczu, a już w niedzielę kolejne spotkanie. 15 lipca o godzinie 17.00 drużyna Betard Sparta Wrocław podejmie na Stadionie Olimpijskim Dospel Włókniarz Częstochowa.

Nieco ponad tydzień temu, wrocławianie po zaciętej walce pokonali mistrza Polski – Stelmet Falubaz Zielona Góra 47:42!

Mecz z częstochowskimi „Lwami” będzie nie mniej zacięty. O tym jak ważne będzie to spotkanie nie trzeba nikogo przekonywać. Częstochowianie są naszym bezpośrednim rywalem w walce o miejsce wyższe niż dziewiąte w ligowej tabeli. 3 czerwca pod Jasną Górą lepszy był Włókniarz, który pokonał Betard Spartę 52:26. Warto jednak dodać, że wrocławianie startowali zdziesiątkowani kontuzjami, a do tego już na początku meczu Spartanie stracili Fredrika Lindgrena.

Niedzielne spotkanie na pewno będzie miało inne oblicze. Do składu Betardu Sparty powrócił już Tai Woffinden, a do tego nieźle radzi sobie zastępujący Nicolaia Klindta – jego rodak Jesper B. Monberg. Emocji na Stadionie Olimpijskim z pewnością nie zabraknie. A czego najbardziej potrzeba naszym zawodnikom? DOPINGU!

Kiedy po piętnastym wyścigu meczu z Falubazem pewne było już, że Sparta dopisała do swojego dorobku dwa duże punkty zaczęło się fetowanie zwycięstwa. Kiedy z boku przyglądałam się tej radości przyszło mi na myśl jedno… Oni są najlepsi! Nie zasłużyli na ósme miejsce w tabeli Ekstraligi… Zasługują na wiele, wiele więcej… Chciałabym, żeby mogli kiedyś cieszyć się z medali, żeby nigdy nikt nie próbował mi wmówić, że są przegrani, żeby nikt nigdy nie traktował ich zwycięstwa, jako „wypadku przy pracy” innej drużyny. Oni potrafią zwyciężać, bo ciężko na te zwycięstwa pracują! Zasługują na jedno: na doping, gorący, głośny doping… Nikt nie obiecał, że będzie łatwo… Za kilka dni czeka nas ciężkie spotkanie z częstochowskim Włókniarzem… Żałowałam, że 1 lipca nie założyłam się z jednym z VIP-ów o wynik drużyny, może dzisiaj miałabym taką zwykłą satysfakcję, że znów ktoś okazał się człowiekiem małej wiary w sukces Sparty. Nie po raz pierwszy zrozumiałam, że warto w nich uwierzyć, warto docenić ich ciężką pracę, ich zaangażowania i z całego serca dopingować – mówi Agnieszka Chamioło ze SKSW Spartanie.

MALOWANIE TWARZY I SPOTKANIE
Co oprócz emocjonującego widowiska sportowego czeka na kibiców na stadionie? Przed meczem, jak zwykle, wszyscy od najmłodszych do najstarszych będą mogli pomalować twarze w specjalnym namiocie naszych kibiców z SKSW Spartanie. Po meczu tradycyjnie zapraszamy na spotkanie z naszą drużyną. Odbędzie się ono przy Trybunie Główniej w okolicach wejścia na sektor 21.

PROGRAM W FORMIE PLAKATU
Zachęcamy także do zakupu programu zawodów w nowej formie. Dbając o środowisko, postanowiliśmy zredukować ilość papieru i 1 lipca rozpoczęliśmy wydawanie programu zawodów inaczej – w formie plakatu. Bohaterem pierwszego było Tomasz Jędrzejak. Teraz znajdzie się na nim Tai Woffinden. Cena nowego produktu to tylko 3 zł!
W sklepie z gadżetami będzie można zakupić plakaty z poprzedniego meczu także w cenie 3 zł!

CENY BILETÓW
Ceny biletów na spotkanie z Dospel Włókniarz Częstochowa nie ulegają zmianom. Wejściówka szkolna obowiązująca dzieci i młodzież w wieku 7-16 lat kosztować będzie tylko 5 zł bez znaczenia na sektor! Poniżej szczegółowe ceny biletów:

Trybuna Główna: normalny – 40 zł, ulgowy – 20 zł, szkolny – 5 zł  
Sektory 22-23: normalny – 30 zł, ulgowy – 15 zł, szkolny – 5 zł
Sektory 16-18: normalny – 20 zł, ulgowy – 10 zł, szkolny – 5 zł
Sektory 2-5: normalny – 20 zł, ulgowy – 10 zł, szkolny – 5 zł
Sektor 6: normalny – 20 zł, ulgowy – 10 zł
Sektory 7-8: normalny – 20 zł, ulgowy – 10 zł, szkolny – 5 zł

Kasy biletowe zlokalizowane będą w kontenerach w okolicach wejścia na sektor 24. Otwarte zostaną o godzinie 15.00.