DARIUSZ ŚLEDŹ – TRENER

JAK PRZYGOTOWANIA DO TEN SEZONU?
Przygotowanie idą pełną parą pod okiem Mariusza Cieliśkiego który od lat przygotowuje zespół do sezonu pod względem fizycznym i wytrzymałościowym. Wyniki zawodników z sezonu na sezon są coraz lepsze więc i w tym roku możemy spodziewać się doskonale przygotowanego zespołu.

DOŁĄCZYŁEŚ DO DRUŻYNY PRZED SEZONEM JAK UDAŁO SIĘ ZINTEGROWAĆ Z ZAWODNIKAMI?
Z integracją nie było żadnego problemu, oczywiście jeszcze nie wszystkich poznałem, z zawodnikami którzy są poza granicami naszego kraju wymieniliśmy jak na razie tylko przywitania lecz już niedługo się spotkamy. Integracja nie jest żadnym problemem znamy się od lat więc wszystko przebiegło gładko.

JAKI CEL STAWIACIE PRZED NADCHODZĄCYM SEZONEM?
Cel jest oczywiście jeden finał i zwycięstwo w lidze!

WSZYSCY DOSKONALE PAMIĘTAMY ZŁOTE LATA WROCŁAWSKIEGO ŻUŻLA JAK TERAZ CZUJE SIĘ PAN TERAZ W ROLI TRENERA?
Dużo trudniej jest być trenerem niż zawodnikiem, niestety jak byłem zawodnikiem denerwowałem się przed swoim pierwszym wyścigiem, a później już wszystko było jasne było dobrze lub nie, a teraz mam 15 wyścigów nerwów, denerwuje się za wszystkich to jest trudna rzecz, stresująca ale też fajna – adrenalina którą się czuje lubię to robić.

CZY CHCE PAN COŚ PRZEKAZAĆ KIBICOM?
 Zapraszam na pierwsze nasze spotkanie i wszystkie kolejne! Wasza pomoc będzie nam potrzebna więc zapraszam na stadion i jedziemy razem! Pamiętajcie też o zakupie karnetu dzięki któremu możecie zaoszczędzić pieniążki!

PRZEMYSŁAW LISZKA – ZAWODNIK

JAK PRZYGOTOWANIA DO SEZONU?
Przygotowania do sezonu idą pełną parą ostro trenujemy z chłopakami już niedługo wyjeżdżamy na tor także będziemy gotowi!

JAKIE CEL NA NADCHODZĄCY SEZON?
Wygrywać w lidze, a indywidualnie pokazać się z jak najlepszej strony, dorzucać cenne punkty dla drużyny i osiągnąć z nią złoto.

JAK PRACUJE SIĘ Z NOWYM TRENEREM?
Bardzo fajnie, z trenerem znaliśmy się na torze gdzieś w przyszłości więc współpraca układa się super!

CO CHCIAŁBYŚ PRZEKAZAĆ KIBICOM?
Kibicom chciałbym przekazać żeby wspierali nas jak co roku i licznie przychodzili na stadion za co bardzo wraz z drużyną dziękujemy!

ZOBACZ CO DZIEJE SIĘ U NAS W KLUBIE NA FILMIE