Dziś od 19:00 przedsprzedaż biletów na piątek

Dziś od 19:00 przedsprzedaż biletów na piątek

Już dzisiaj, o godzinie 19 rusza sprzedaż biletów na mecz z MrGarden GKM Grudziądz, zaplanowany na 10 lipca (godz. 20:15). Mecz Betard Sparty Wrocław z MrGarden GKM Grudziądz będzie drugim w tym sezonie spotkaniem na Stadionie Olimpijskim z udziałem publiczności. Ze względu na pandemię koronawirusa COVID-19 i regulamin sanitarny trybuny będą mogły być zapełnione w maksymalnie 25 procentach.

Przypominamy, że zakupione wcześniej karnety na sezon 2020 zostały anulowane i nie upoważniają do wstępu na mecze Betard Sparty Wrocław. Każda osoba, która złożyła dyspozycję dalszego postępowania związanego z anulowaniem karnetu, otrzymała od klubu potwierdzenie na podany adres mailowy. W przypadku braku informacji, prosimy o sprawdzenie folderu spamu i ewentualny kontakt z klubem pod adresem bilety@wts.pl.

Z uwagi na regulamin sanitarny sprzedaż biletów będzie prowadzona wyłącznie drogą elektroniczną na stronie bilety.wts.pl. Sprzedaż prowadzona będzie etapami.

Etap 1 – od 6 lipca, godz. 19.00

Uprawnione do zakupu biletów będą osoby, które posiadały karnet na sezon 2020, a po unieważnieniu wybrały propozycję nr 1 – „Najwierniejsi 2020”.

Etap 2 – od 7 lipca, godz. 15.00

Uprawnione do zakupu biletów będą osoby, które posiadały karnet na sezon 2020, a po unieważnieniu wybrały propozycję nr 2 lub 3.

Etap 3 – od 8 lipca, godz. 15.00

Sprzedaż otwarta dla wszystkich kibiców, w tym także dla tych osób, które posiadały karnet na sezon 2020, ale po unieważnieniu skorzystały z możliwości zwrotu pieniędzy.

Ze względu na pandemię koronawirusa COVID-19 oraz regulamin sanitarny wszystkie osoby na stadionie, bez względu na wiek, muszą posiadać bilet. W sprzedaży są dostępne dwie kategorie biletów – normalne i ulgowe. Ulga przysługuje osobom uczącym się do 24. roku życia wraz z ważną legitymacją szkolną lub studencką oraz osobom powyżej 65. roku życia wraz z ważnym dowodem osobistym lub innym dokumentem poświadczającym wiek.

Mimo ograniczenia liczby kibiców na trybunach, klub utrzymał ceny biletów z zeszłego sezonu.