Dennis już jest!

Dzisiaj Dennis Andersson przyjechał do Wrocławia. Kilka minut temu Szwed z uśmiechem na twarzy zameldował się w klubie. – Lot był w porządku. Czuję się bardzo dobrze – powiedział Dennis. Zawodnik bardzo solidnie przepracował zimę. – Trenowałem bardzo ciężko. Głównie na motocrossie, ale także biegałem i ćwiczyłem na siłowni. Jestem dobrze przygotowany do sezonu. Kibice mogą być spokojni – opowiada Dennis. – Cele na sezon? Na pewno chciałbym dobrze prezentować się we wszystkich ligach, w których będę startował, czyli w polskiej, szwedzkiej i angielskiej. Chciałbym także zapisać na swoim koncie sukcesy indywidualne – przyznaje Dennis. 

Szwed, mimo że wciąż jest juniorem w polskiej lidze startować będzie jako senior. – Nie boję się tego. Powiem nawet więcej. Cieszę się! Jest to wyzwanie, ale tylko dzięki jeździe mogę podnosić swoje umiejętności. Sądzę, że tak właśnie się stanie – ocenia Dennis.

Dzisiaj o godzinie 15.00 Dennis wyjedzie na tor Stadionu Olimpijskiego i weźmie udział w treningu drużyny Betard Sparta Wrocław.