Czwarte po raz drugi

W zakończonym przed chwilą na Stadionie Olimpijskim turnieju Ligi Juniorów zawodnicy Betard Sparty Wrocław zajęli 4 miejsce. Najwięcej punktów dla naszej drużyny wywalczył Patryk Malitowski – dziesięć. Patryk Kociemba zdobył pięć punktów, a Mateusz Gradka – dwa.

W siódmym wyścigu do końca zawodów wykluczony został reprezentant CKM Włókniarz Częstochowa – Marcel Kajzer. Powodem wykluczenia było użycie nieregulaminowej opony. Zgodnie z regulaminem Kajzer został wykluczony nie tylko z wyścigu siódmego, ale także z całych zawodów. W związku z tym zawodnikowi Włókniarza anulowano także dwa oczka wywalczone w trzecim wyścigu. Pozostałe pozycje tego biegu pozostały bez zmian.

Zwyciężyły zespoły ex-aequ Unibaxu Toruń oraz Unii Leszno (dwadzisęcia trzy punkty). Trzecia była Caelum Stal Gorzów (dwadzieścia jeden punktów).

Po dwóch turniejach nasza drużyna zajmuje czwarte miejsce w tabeli Ligi Juniorów. Prowadzi Unia Leszno.

Wyniki
1-2. Unibax Toruń 23
: Emil Pulczyński 12 (3,3,3,3), Kamil Pulczyński 6 (0,2,2,2), Bartosz Pietrykowski 5 (1,1,1,2)
1-2. Unia Leszno 23: Tobiasz Musielak 7 (d,2,2,3), Marcin Nowak 4 (2,2,0,0), Kamil Adamczewski 12 (3,3,3,3), Paweł Urbański NS
3. Caelum Stal Gorzów 21: Łukasz Cyran 8 (1,2,3,2), Bartosz Zmarzlik 10 (2,3,3,2), Paweł Parys 2 (1,1,-,-), Adrian Cyfer 1 (0,1)
4. Betard Sparta Wrocław 17: Patryk Malitowski 10 (2,3,2,3), Mateusz Gradka 2 (0,0,2,0), Patryk Kociemba 5 (1,2,1,1)
5. CKM Włókniarz Częstochowa 15: Artur Czaja 8 (1,3,2,2), Marcel Kajzer 0 (w,w,w,w), Marcin Bubel 7 (1,3,1,2)
6. Tauron Azoty Tarnów 13: Tadeusz Kostro 7 (3,3,1,w), Łukasz Lesiak 6 (1,2,1,2), Arkadiusz Madej 0 (0,d,0,0)
7. PGE Marma Rzeszów 11: Dawid Lampart 9 (3,2,1,3), Łukasz Kret 2 (0,1,0,1), Kamil