Eco dla Biznesu

Eco dla Biznesu

Autor

Eco dla Biznesu – Biznes to dla nas sztuka inwestowania energii. Specjalizujemy się w doradztwie energetycznym od ponad 10 lat. Wspieramy firmy minimalizując ich koszty oraz ryzyko związane z dynamiką procesów i cen na rynku energii. Oferujemy energię elektryczną, gaz oraz instalacje fotowoltaiczne. Starannie analizujemy profil energetyczny firmy i dobieramy optymalne rozwiązanie uwzględniające potrzeby Klienta oraz trendy i zagrożenia rynkowe. Tworzymy oferty, które budują bezpieczeństwo finansowe i niezależność energetyczną biznesu naszych Klientów. Pandemia COVID-19 dobitnie pokazała, że to słuszna strategia. Rok 2021 przyniósł nowe wyzwania w postaci opłaty mocowej, śladu węglowego oraz kolejnego wzrostu cen energii. Eco – system naszych produktów, który oferujemy Klientom skutecznie radzi sobie z tymi problemami, zapewniając im przewagę konkurencyjną na rynku. Dzięki temu, nasi Partnerzy nawet w trudnych czasach zamiast zwalniać, odkręcają gaz i jadą po bandzie prosto do zwycięstwa!

czytaj więcej
Grupa Hydral

Grupa Hydral

Autor

Mikro apartamenty na sprzedaż 15 minut od centrum Wrocławia. Zarabiaj na wynajmowaniu loftów. Zwrot z inwestycji w wysokości 7% gwarantowany więcej na www.aparatamentyhydral.pl

czytaj więcej
Pneumat System

Pneumat System

Autor

Pneumat System to firma rodzinna założona w 1976 roku przez Ryszarda Pachurę. Po 40 latach stery w firmie przejęli jego synowie: Dariusz i Tomasz. Firma zajmuje się produkcją i sprzedażą części pneumatycznych. Oprócz tego oferuje usługi specjalistyczne w zakresie pneumatyki i nie tylko, np.: projektowanie instalacji sprężonego powietrza, monitoring serwisów sprężarek czy kalibracja urządzeń pomiarowych.

czytaj więcej
Milart

Milart

Autor

Firma Milart Sp. z o. o. specjalizuje się w budownictwie mieszkaniowym. Zajmujemy się budową i sprzedażą nowych domów jednorodzinnych, domów z zabudowie szeregowej, budynków wielokondygnacyjnych, wielorodzinnych z garażami lub miejscami postojowymi w garażach wielostanowiskowych, lokali usługowych.

czytaj więcej
Aquapark Wrocław

Aquapark Wrocław

Autor

Co wybierzesz? Wodne szaleństwo w kompleksie Basenów Rekreacyjnych? Radość pływania w Basenie Sportowym? Relaks dla ciała i ducha w Saunarium? A może chcesz zadbać o formę w strefie Fitness&Siłownia? Aquapark Wrocław to miejsce, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie!

czytaj więcej
ESV S.A.

ESV S.A.

Autor

ESV S.A. Działamy na rynku energetycznym już od ćwierćwiecza Należymy do największych niezależnych dystrybutorów energii (OSD) na terenie Polski Zasilamy obszary przemysłowe, nowoczesne centra i galerie handlowe, biurowce, hotele, lokale usługowe i urzędy Posiadamy własne sieci dystrybucyjne i kompetentną kadrę Stworzyliśmy grupę kapitałową o zasięgu ogólnopolskim, składającą się z kilkunastu spółek. Stale poszerzamy obszar naszego działania. Tworzymy innowacyjne, indywidualne rozwiązania dopasowane do potrzeb klientów.

czytaj więcej