Matkowski

Matkowski

Autor

„MATKOWSKI” to rodzinna firma z tradycjami, która prowadzi działalność na rynku budownictwa od 1996 roku. Specjalizujemy się w wewnętrznych instalacjach grzewczych, sanitarnych, odnawialnych źródłach energii oraz rekuperacji. Wykonujemy kompleksowo instalacje w budynkach jednorodzinnych, osiedlach mieszkaniowych, budynkach użyteczności publicznej i przemyśle. Wykwalifikowana kadra, wieloletnie doświadczenie oraz wysoka jakość usług zapewnia bezpieczeństwo i komfort naszych klientów. Zapraszamy do współpracy – www.matkowski.com.pl

czytaj więcej
Woodtechnika

Woodtechnika

Autor

PRODUCENT RABAT OGRODOWYCH I SYSTEMÓW NAWADNIANIA   WOODTECHNIKA istnieje na rynku od 2019 roku. Zajmujemy się produkcją i sprzedażą warzywników, rabat podniesionych oraz akcesoriów ogrodowych  z drewna. Jesteśmy zakładem rzemieślniczym, który wszystkie elementy wykonuje ręcznie, co pozwala nam uzyskać bardzo wysoką jakość i dbałość o szczegóły. Skupiamy się na prostych rozwiązaniach, mamy czas i ochotę na ciągłe dopracowywanie naszych produktów. ” Z miłości do drewna i ogrodu”

czytaj więcej
Drukarnia KiD

Drukarnia KiD

Autor

DRUKARNIA KiD z Wrocławia. Druk cyfrowy (niskonakładowy) i offsetowy. Jesteśmy prężnie i dynamicznie rozwijającą się wrocławską drukarnią offsetową i cyfrową. Nasz zespół ambitnych profesjonalistów ciężko pracuje na miano godnego zaufania partnera. Wiemy, że aby to uzyskać musimy oferować więcej niż sam druk. Dlatego doradzamy, robimy projekty, tworzymy kreacje, drukujemy i realizujemy projekty w szeroko rozbudowanej introligatorni we Wrocławiu.

czytaj więcej
Kalios

Kalios

Autor

Firma Kalios Sp. z o. o. Sp. k. świadczy usługi księgowe i ubezpieczeniowe, oferuje kompleksową obsługę firm i klientów indywidualnych.

czytaj więcej
Innpact

Innpact

Autor

INNPACT działa na rynku od 2008 i jest jedną z największych firm w Polsce zajmujących się niezależnym doradztwem w zakresie optymalizacji kosztów energii elektrycznej i jest jedyną spośród firm doradczych, która ofertę uzupełnia oprogramowaniem wspomagającym aktywne uczestnictwo na rynku energii.

czytaj więcej
MPWiK

MPWiK

Autor

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji S.A. we Wrocławiu

czytaj więcej