TKG Klimatyzacja

TKG Klimatyzacja

Autor

Wybierz technologię wysokiej jakości i zyskaj pewność, że koszty eksploatacji urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych będą niskie i stabilne. Powierz nam swoją inwestycję, a my, dzięki wieloletniemu doświadczeniu, dostarczymy Ci gotowe i sprawdzone rozwiązania.

czytaj więcej
Drukarnia KiD

Drukarnia KiD

Autor

DRUKARNIA KiD z Wrocławia. Druk cyfrowy (niskonakładowy) i offsetowy. Jesteśmy prężnie i dynamicznie rozwijającą się wrocławską drukarnią offsetową i cyfrową. Nasz zespół ambitnych profesjonalistów ciężko pracuje na miano godnego zaufania partnera. Wiemy, że aby to uzyskać musimy oferować więcej niż sam druk. Dlatego doradzamy, robimy projekty, tworzymy kreacje, drukujemy i realizujemy projekty w szeroko rozbudowanej introligatorni we Wrocławiu.

czytaj więcej
KDK Group

KDK Group

Autor

KDK Group to firma zajmująca się sprzedażą odzieży, obuwia i akcesoriów BHP. Firma KDK dostarcza wysokiej jakości, komfortową i bezpieczną odzież zgodnie z maksymą “Dbamy o komfort i bezpieczeństwo Was i Waszych pracowników.

czytaj więcej
Kalios

Kalios

Autor

Firma Kalios Sp. z o. o. Sp. k. świadczy usługi księgowe i ubezpieczeniowe, oferuje kompleksową obsługę firm i klientów indywidualnych.

czytaj więcej
Beckhoff

Beckhoff

Autor

New Automation Technology Beckhoff wdraża otwarte systemy automatyki na podstawie technologii sterowania opartej na komputerach PC. Asortyment produktów obejmuje następujące główne dziedziny: przemysłowe komputery PC, komponenty urządzeń I/O (wejścia-wyjścia), komponenty magistrali typu fieldbus, podzespoły techniki napędowej i oprogramowanie do automatyzacji. Linie produktów są dostępne dla wszystkich obszarów, które funkcjonują jako indywidualne komponenty lub w połączeniu jako kompletny, skoordynowany system sterowania. Nasza New Automation Technology oznacza uniwersalne i niezależne od branży rozwiązania w zakresie sterowania i automatyzacji, które są używane na całym świecie w najróżniejszych aplikacjach – od komputerowego sterowania numerycznego CNC obrabiarki po inteligentne sterowanie budynkiem

czytaj więcej
Innpact

Innpact

Autor

INNPACT działa na rynku od 2008 i jest jedną z największych firm w Polsce zajmujących się niezależnym doradztwem w zakresie optymalizacji kosztów energii elektrycznej i jest jedyną spośród firm doradczych, która ofertę uzupełnia oprogramowaniem wspomagającym aktywne uczestnictwo na rynku energii.

czytaj więcej
MPWiK

MPWiK

Autor

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji S.A. we Wrocławiu

czytaj więcej