Bilety na żużlowy mundial – harmonogram sprzedaży

Bilety na żużlowy mundial – harmonogram sprzedaży

Już tylko dwa miesiące pozostały do najważniejszej żużlowej imprezy sezonu 2023. Przypomnijmy, że w ostatnim tygodniu lipca we Wrocławiu odbędą się finały Drużynowego Pucharu Świata – czyli żużlowy odpowiednik mundialu. Do stolicy Dolnego Śląska przyjedzie wówczas dziewięć najlepszych żużlowych reprezentacji na świecie, by w trakcie czterech turniejów wyłonić nowego Drużynowego Mistrza Świata. Znamy już harmonogram sprzedaży biletów na to wyjątkowe wydarzenie.

W pierwszej kolejności możliwość zakupu otrzymają oczywiście posiadacze karnetów na mecze Betard Sparty Wrocław. „Karnetowicze” będą mieli 24 godziny bezwzględnego pierwszeństwa zakupu biletów na półfinały, baraż i finał Drużynowego Pucharu Świata. Przedsprzedaż dla posiadaczy Karnetów ruszy we wtorek 30 maja o 14:00 na bilety.wts.pl

W drugim etapie przedsprzedaży, który ruszy w środę 31 maja o 14:00, do sprzedaży otwartej trafią bilety na turnieje półfinałowe (wtorek 25.07 i środa 26.07) oraz baraż (piątek 28.07). Osoby, które w tym etapie zakupią bilety na baraż, otrzymają także prawo zakupu w przedsprzedaży biletów na Wielki Finał (sobota 29.07).

Sprzedaż otwarta biletów na Wielki Finał żużlowego mundialu rozpocznie się we wtorek 6 czerwca o 14:00.

Bilety dostępne na bilety.wts.pl

bilety dps Wroclaw