Betard WTS Wrocław – Unia Leszno (zapowiedź)

 
Leszczynianie dysponują silnym duetem liderów. Jarosław Hampel i Janusz Kołodziej należą do ścisłej czołówki polskich zawodników i są gwarantem punktów. Hampel nawet startował we Wrocławiu przez cztery lata, ale znajomość toru na niewiele mu się zna, bowiem został on kompletnie zmieniony podczas niedawnego remontu. Dodatkowo mocnym punktem jest Leigh Adams, który powoli kończy już żużlową karierę, ale wciąż potrafi notować duże zdobycze punktowe.
 
Tymczasem wrocławianie również dysponują liderami z prawdziwego zdarzenia, którzy jednak nie weszli udanie w sezon. Wynik w dużej mierze zależeć będzie od postawy Jasona Crumpa i Kennetha Bjerre. Trzeci z zawodników, który mógłby być liderem, Piotr Świderski, nie pojawi się na torze sobotniego popołudnia. „Świder” wciąż odczuwa skutki niedawnego upadku w spotkaniu z Caelum Stalą Gorzów Wielkopolski, a jego przerwa potrwa jeszcze co najmniej 2 dni.
 
Bardzo wyrównane jest zestawienie juniorów. Maciej Janowski i Jurica Pavlić to jedni z najlepszych juniorów w Ekstralidze, a ich pojedynki będą ozdobą sobotniego starcia. Dla Betardu i Unii to początek żużlowej majówki. Po sobotnim meczu zespoły te będą w niedzielę rywalizować w czwartej kolejce Speedway Ekstraligi. Unia Leszno podejmie na własnym torze Włókniarza Częstochowa, natomiast Betard WTS jedzie do Zielonej Góry na mecz z mistrzowskim Falubazem.
 
Jak już informowaliśmy Zaraząd WTS SA zwiększył granicę wieku upoważniającą do zakupu biletów ulgowych na mecze żużlowców Betard WTS Wrocław do 19 lat (za okazaniem ważnej legitymacji).  Najbliższe zawody odbędą się w sobotę, 1 maja o godzinie 16.00 na Stadionie Olimpijskim.
 
Pierwsza kasa, przy al. Paderewskiego otwarta zostanie o godzinie 12.00; kolejne dwie o godzinie 13.00, pozostałe o godzinie 14.00. Zachęcamy do zakupu programów zawodów (format A5, cena 5 zł). W programie znajdą się: m.in. rozmowa z Leonem Madsenem, Historia pojedynków wrocławsko-leszczyńskich, pierwszy odcinek nowego cyklu „Historii żużla we Wrocławiu”.
 
CENY BILETÓW NA SEZON 2010:
Trybuna Główna (kolor czerwony): normalny – 60 zł; ulgowy – 30 zł
Sektory 22-23 (pierwszy łuk, kolor zielony): normalny – 50 zł; ulgowy – 25 zł  
Sektory 2,3,4,5 (kolor pomarańczowy): normalny – 40 zł; ulgowy – 20 zł  
Sektory 7,8,9 (kolor fioletowy): normalny – 30 zł; ulgowy – 15 zł  
Sektory 16,17,18 (kolor granatowy): normalny – 40 zł; ulgowy – 20 zł
CENY BILETÓW RODZINNYCH NA SEZON 2010:
Sektory 22-23 (pierwszy łuk, kolor zielony): rodzinny 2+1 – 90 zł; rodzinny 2+2 – 115 zł
Sektory 2,3,4,5 (kolor pomarańczowy): rodzinny 2+1 – 70 zł; rodzinny 2+2 – 90 zł
Sektory 16,17,18 (kolor granatowy): rodzinny 2+1 – 70 zł; rodzinny 2+2 – 90 zł
BILETY I KARNETY ULGOWE PRZYSŁUGUJĄ:
– uczniowie szkół podstawowych i ponadpodstawowych do lat 19, na podstawie ważnych legitymacji szkolnych ze zdjęciem
– seniorzy , którzy ukończyli 60 rok życia na podstawie dokumentu ze zdjęciem
WSTĘP WOLNY:
Dzieci do ukończenia 7 roku życia mają wstęp wolny, bez prawa do zajmowania miejsca siedzącego.
BILETY RODZINNE:
Rodzinny 2+1: dwie osoby dorosłe plus jedno dziecko w wieku od ukończonego siódmego roku życia do ukończenia 15 lat.
Rodzinny 2+2: dwie osoby dorosłe plus dwoje dzieci w wieku od ukończonego siódmego roku życia do ukończenia 15 lat.