Betard Sparta z wizytą w Poznaniu

Żużlowcy i sztab szkoleniowy Betardu Sparty Wrocław przyjechali we wtorek do Poznania, aby zapoznać się z torem na Golęcinie oraz wziąć udział w spotkaniach z mediami i kibicami.

Pierwszy na stadionie PSŻ pojawił się menedżer naszej ekipy Piotr Baron, który wykorzystał okazję i od razu zaczął badać poznańską nawierzchnię. Jego śladami poszli zawodnicy z kapitanem Tomaszem Jędrzejakiem na czele.

Pomimo tego, że wizyta Spartan miała charakter promocyjny, to nie zabrakło czasu i na ostry trening! Przez godzinę nasi żużlowcy kierowani przez Mariusza Cieślińskiego trenowali w poznańskiej siłowni Nautilus. Potem przyszedł czas na zwiedzanie Bramy Poznania. Przez cały ten czas nasi zawodnicy i trenerzy byli do dyspozycji dziennikarzy, którzy mogli przeprowadzić ze Spartanami rozmowę na potrzeby swoich redakcji.

Po spacerze na Starym Rynku i obiedzie w Starym Browarze Spartanie zakończyli wizytę w Poznaniu na odwiedzeniu Domu Dziecka przy ul. Pamiątkowej. Zawodnicy odpowiadali na pytania dzieci, podpisywali autografy oraz pozowali do fotografii z wychowankami. Wyjazd do stolicy Wielkopolski przyniósł wiele wrażeń. Oby tak było przez cały rok!