Baron wierzy w juniorów

Po obozie kondycyjnym w Zakopanem, a przed rozpoczęciem kolejnego etapu treningów menedżer Betardu Sparty Wrocław Piotr Baron ciepło wypowiadał się o juniorach naszego klubu.

– Każdy z tych chłopców poradzi sobie w lidze. Nie widzę powodu, dla którego miałoby być inaczej i na pewno nie ma co skazywać ich na porażkę – mówił Baron w rozmowie z portalem Sportowefakty.pl. Trener Sparty przy okazji wyraził radość z możliwości startów naszych młodzieżowców w barwach innych klubów na zasadzie występów gościnnych.

– Objeżdżenie jest bardzo ważne, a nasi juniorzy muszą dużo startować i to nieważne w której lidze. Prowadzimy w tej sprawie rozmowy z klubami z niższych klas rozgrywkowych – zaznaczył Baron.

Menedżer Sparty nie zdradził jednak, w kim upatruje kandydata na lidera juniorskiej linii naszego zespołu. – Każdy z tych czterech zawodników to obiecujący żużlowiec. Wszystko zależeć będzie od ich dyspozycji – zakończył Baron.

Dla czytelników naszej strony to właśnie pytanie przygotowaliśmy w sondzie widocznej i dołu strony głównej. Który z młodzieżowców Sparty będzie waszym zdaniem najlepiej punktował w sezonie 2013?