Baron przed meczem z Unibaxem

Menedżer Betardu Sparty Wrocław opowiedział o przygotowaniach swojej drużyny przed jutrzejszym meczem ENEA Ekstraligi z Unibaxem Toruń.

– Przed meczem trenowaliśmy standardowo. Cały czas do dyspozycji miałem Tomka Jędrzejaka, Juricę Pavlica, Zbyszka Sucheckiego i juniorów. W piątek zabrakło Taia Woffindena i Macieja Janowskiego, którzy rywalizowali w Tarnowie w turnieju o Indywidualne Międzynarodowe Mistrzostwo Ekstraligi. Trochę to pokrzyżowało nasze plany, bo zwłaszcza obecność Taia pomogłaby nam opracować plan przed niedzielą – powiedział Piotr Baron.

Menedżer naszej drużyny uważa, że aby pokonać torunian, każdy z naszych żużlowców musi dać z siebie 100%. – Na Toruń cała drużyna musi pojechać swoje i nie możemy mieć ani jednego słabego punktu. To nie ulega najmniejszym nawet wątpliwościom. Pracujemy nad tym i chcemy z zawodnikami, żeby zaprezentowali się jak najlepiej. Wiele będzie jednak zależało także od pogody, żebyśmy wiedzieli, jak należy przygotować tor Stadionu Olimpijskiego – zakończył “Pierre”.