Awizowane składy na mecz WTS Betard Wrocław – Caelum Stal Gorzów

W drużynie wrocławskiej trener Marek Cieślak postanowił zmienić miejscami Leona Madsena i Daniela Jeleniewskiego oraz tym razem Maciej Janowski wystartuje z numerem 15. W ekipie “żółto-niebieskich” pierwszą parę tworzyć będą Tomasz Gollob-David Ruud, a z juniorem od początku tym razem walczył będzie Nicki Pedersen.

 

WTS Betard Wrocław:
9. Kenneth Bjerre
10. Leon Madsen
11. Piotr Świderski
12. Daniel Jeleniewski
13. Jason Crump
14. Denis Andersson

Caelum Stal Gorzów:
1. Tomasz Gollob
2. David Ruud
3. Matej Zagar
4. Tomasz Gapiński
5. Nicki Pedersen
6. Paweł Zmarzlik

Początek spotkania: godz. 18:00

W związku z opinią Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu informujemy, że mecz pomiędzy Betardem Wrocław a Caelum Stalą Gorzów został uznany za mecz o podwyższonym ryzyku.

„(…)Prosimy o przesłanie listy imiennej kibiców z numerami PESEL, która to lista będzie upoważniała do zakupu biletów upoważniających do wejścia na sektory 14 – 15 dla gości. Osoby nie znajdujące się na przysłanej liście nie zostaną wpuszczone na sektor gości.(…)”- pismo tej treści dotarło do siedziby gorzowskiego klubu w środę po południu.

Tym samym KS Stal Gorzów mając na uwadze dobro kibiców wybierających się mecz wyjazdowy do Wrocławia we własnym zakresie wychodzi naprzeciw wymogom organizatorów wrocławskiego pojedynku i uruchomił adres mailowy wroclaw@stalgorzow.pl, na który należy wysyłać dane zawierające imię, nazwisko oraz PESEL. Adres ten będzie aktywny do piątku 23 kwietnia do godziny 15. Wspólna lista (Stowarzyszenie i kibice indywidualni) zostanie następnie przekazana do klubu Betard Wrocław, co umożliwi kibicom “żółto-niebieskich” oglądanie meczu z sektora przeznaczonego dla gości.