ALE AFERA!!!!

W niedzielę 26 sierpnia o godzinie 17.00 Betard Sparta Wrocław podejmie na Stadionie Olimpijskim lidera Enea Ekstraligi Azoty Tauron Tarnów. Dla naszej drużyny będzie to chyba najważniejszy mecz w sezonie. Zadecyduje on bowiem o tym, czy wrocławianie utrzymają ósme miejsce w ligowej tabeli i zapewnią sobie ekstraligowy byt, bez konieczności jechania meczów o utrzymanie i baraży.

Przygotowania do meczu idą pełną parą i to nie tylko w sferze sportowej.

Już jutro, w czwartek, o godz. 11 za trenerem żużlowców Betardu Sparty Wrocław Piotrem Baronem oraz jego podopiecznymi Patrykami Malitowskim i Dolnym oraz amatorem – Bartkiem Czekańskim zatrzasną się drzwi strzelińskiego więzienia. Na szczęście, wspomniana czwórka nic nie przeskrobała, nie ma wyroków, a jedzie tylko na spotkanie z więźniami. To też są kibice żużla i oglądają transmisje z meczów w telewizorach, które mają w celach. Zawodnicy pokażą im motocykle, kevlary i poopowiadają o speedway’u. Żadnego człowieka, nawet takiego, który bardzo zawinił, nie należy skreślać. Liczymy, że to spotkanie ze speedway’em będzie pewnym elementem resocjalizacji tych ludzi.

W piątek, 24 sierpnia, w Hipermarkecie Real w Centrum Handlowym Korona (tuż przy wejściu do hipermaketu od strony tzw. „Wejścia Tumskiego”) o godz. 14  pojawi się nowo kreowany indywidualny mistrz Polski Tomek Jędrzejak, kapitan żużlowego Betardu Sparty Wrocław, z legendarną czapką Kadyrowa i pucharem. Przez 1,5 godziny można będzie z nim porozmawiać, wziąć autograf od naszego championa i zrobić sobie z nim pamiątkowe zdjęcia.

MALOWANIE TWARZY I SPOTKANIE
Co oprócz emocjonującego widowiska sportowego czeka w niedzielę na kibiców na stadionie? Przed meczem, jak zwykle, wszyscy od najmłodszych do najstarszych będą mogli pomalować twarze w specjalnym namiocie naszych kibiców z SKSW Spartanie. Po meczu tradycyjnie zapraszamy na spotkanie z naszą drużyną. Odbędzie się ono przy Trybunie Główniej w okolicach wejścia na sektor 21.

PROGRAM W FORMIE PLAKATU
Zachęcamy także do zakupu programu zawodów w nowej formie. Dbając o środowisko, postanowiliśmy zredukować ilość papieru i 1 lipca rozpoczęliśmy wydawanie programu zawodów inaczej – w formie plakatu. Bohaterem pierwszego było Tomasz Jędrzejak, drugiego Tai Woffinden, trzeciego Fredrik Lindgren, a czwartego Sebastian Ułamek. Teraz znajdzie się na nim cała drużyna, bo my wierzymy, że będzie to ostatni mecz w sezonie. Cena nowego produktu to tylko 3 zł!
W sklepie z gadżetami będzie można zakupić plakaty z poprzednich meczów także w cenie 3 zł!

 

POMAGAMY MARICE!
Kibice współpracującego z klubem Stowarzyszenia Kibiców Sparty Wrocław “Spartanie” znaleźli dziewczynkę, która jak nikt inny potrzebuje pomocy. To mała Marika, która ma 3 latka i choruje na Mózgowe Porażenie Dziecięce i Niedowład Lewostronny.
Kibice rozpoczęli akcję zbierania nakrętek. Tydzień temu włączyliśmy się, jako klub do akcji, by pomóc naszym wspaniałym kibicom dotrzeć do jak najszerszego grona kibiców, a także dać możliwość częstszego dostarczania nakrętek.
Podczas poprzednich meczów przynieśliście masę nakrętek. W imieniu Mariki, kibiców z SKSW Spartanie serdecznie dziękujemy i prosimy o jeszcze!
Nakrętki można oddawać kibicom w namiocie, w którym przed meczem malują twarze (usytuowanym na przeciwko wejścia na sektor 22). Można je również zostawiać w siedzibie klubu (wejście obok sektora nr 17) – nie tylko w niedzielę, ale także w każdy dzień, w którym klub jest otwarty.
Wierzymy, że można na liczyć na kibiców żużla! Wystarczy tak niewiele, by pomóc.
Więcej o Marice można przeczytać także na oficjalnej stronie SKSW Spartanie – www.spartanie.org

BILETY! BILETY! BILETY!
Aby uniknąć kolejek, apelujemy do Was, drodzy kibice o wcześniejsze przybycie na stadion. Kasy otwarte będą już od godziny 15.00.
Ceny biletów na spotkanie z Azotami Tauron Tarnów nie ulegają zmianom i wciąż są najniższe w całej Polsce. Wejściówka szkolna obowiązująca dzieci i młodzież w wieku 7-16 lat kosztować będzie tylko 5 zł bez znaczenia na sektor! Poniżej szczegółowe ceny biletów:

Trybuna Główna: normalny – 40 zł, ulgowy – 20 zł, szkolny – 5 zł 
Sektory 22-23: normalny – 30 zł, ulgowy – 15 zł, szkolny – 5 zł
Sektory 16-18: normalny – 20 zł, ulgowy – 10 zł, szkolny – 5 zł
Sektory 2-5: normalny – 20 zł, ulgowy – 10 zł, szkolny – 5 zł
Sektor 6: normalny – 20 zł, ulgowy – 10 zł
Sektory 7-8: normalny – 20 zł, ulgowy – 10 zł, szkolny – 5 zł

Kasy biletowe zlokalizowane będą w kontenerach w okolicach wejścia na sektor 24.